Комедія: як бінарщікі подзвонили регулятору

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Чудова історія, порадувала. Уявіть собі картину. Джейсон Рой сидів собі і дивився телевізор, як о 6 годині вечора 11 квітня задзвонив телефон. Він підняв трубку, а там.. голос якогось представника брокера бінарних опціонів, що відразу запропонував "дивовижні можливості для інвестування".

І все б нічого, от тільки Джейсон Рой - це головний інспектор MSC (Manitoba Securities Commission), фінансової комісії Манітоби (канадська провінція). Обалдев від такого нахабства, Джейсон став спілкуватися з "експертом" бінарної компанії, якій опинилася шарашка Central Option. Розмова його настільки вразив, що Рой став збирати подальші докази, перетворившись багатеньких інвестором.

Мало того, по іронічному збігом обставин Рой також входить до спеціальної робочої групи CSA (Canadian Securities Administrator), завдання якої - саме боротьба з шахрайськими бінарними компаніями.

"Я схопив ноутбук і після того, як трохи розповів про себе оператору, мене з`єднали з якимось хлопцем, що назвався Шоном Бессі", розповідає Рой. "Бессі став мені пропонувати.. саме ту нелегальну схему інвестицій, яку ми розслідували вже два роки! Це була просто якась фантастика ".

Можете собі уявити іронію - на ловця і звір біжить. При цьому представник Central Option запевняв, що працює в головному офісі в Торонто, а їх офіси також розташовані в Лондоні та Гонконгу. Однак, MSC швидко з`ясували, що ніяких офісів у них немає взагалі. Мало того, телефонний номер Central Option - це номер VOIP, який перекладав дзвінки кудись за кордон.

Представник Central Option пояснив Рою, що компанія "дуже надійна" і що це "зовсім не азартна гра". Рою запропонували безкоштовне навчання і 100 $ бездепозітний бонус для торгівлі. Потім йому описали куди і чого жати, не забуваючи кілька разів згадати, що реальні кошти треба вкладати кредитною карткою або банківським переказом. Рою також розповіли, що податків з зароблених коштів йому платити не доведеться і взагалі, тут все дуже легко і просто.

Так і виявилося. Легко і просто MSC видало офіційне попередження, що Central Option не має дозволу на фінансову діяльність в цій канадській провінції. Місяцем раніше аналогічне попередження було видано BCSC (British Columbia Securities Commission).

Згідно з останніми даними, жителі Манітоби за 2 місяці втратили понад 160 тисяч доларів, віддавши їх неліцензованим, офшорним бінарним компаніям. Цілком ймовірно, що це далеко не все, оскільки не всі потерпілі звернулися в поліцію.

Регулятор наполегливо попереджає:

  • в Канаді немає жодної ліцензованої компанії для роботи з бінарними опціонами;
  • ніколи не відправляйте гроші тому, хто вам подзвонив без попиту або написав email;
  • не давайте по телефону особисту інформацію, ніяку і ніколи;
  • вивчіть всі дані про компанію, перш ніж в неї інвестувати;
  • перевіряйте ліцензії, заходите на сайти регуляторів.

Звичайно, в хепі енду спеціальний агент Рой знайшов би цих мудаків і розстріляв з гвинтівки з глушником, але і такий фінал теж не поганий. Розслідувати діяльність бінарних шахраїв непросто, оскільки вони сидять в офшорних компаніях. А в нашому глобальному світі можна елементарно купити місцеві телефонні номери і приймати гроші з усього світу. Так що будьте уважні.