Радник cobra і cobra adrenaline. особливості використання

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

sovetnik-cobra-i-cobra-adrenaline

Різні радники вже давно стали невід`ємними інструментами для ведення успішних торгів на ринку Форекс. Їх ефективність, в першу чергу, залежить від правильності настройки, а також алгоритму використання. Яскравим прикладом є радник Cobra, скачати який ви можете на просторах інтернету. Даний інструмент вже неодноразово доводив свою ефективність, але тільки при грамотному його використанні.

Переваги та недоліки радника Cobra

Незважаючи на те, що даний робот з`явився на ринку недавно, він вже встиг завоювати високу популярність серед спекулянтів завдяки величезній кількості переваги, якими він наділений.

Серед основних переваг радника Cobra варто відзначити:

 • Універсальність. Радник може використовуватися на будь-якій валютній парі, торговій платформі і з будь-яким брокером.
 • Мінімалізм. У разі використання центової рахунку, мінімальний депозит дорівнює 10 доларам, використовуючи звичайний рахунок, достатньо 100 доларів США, мінімальний лот дорівнює 0,01.
 • Високий рівень надійності. Радник дуже чутливий до змін тренду, що дозволяє уникнути серйозних втрат.
Варто також враховувати, що радник Cobra створювався спеціально для MT4, з цієї причини саме на цій платформі він є найзручнішим. Але, його можна встановити і на будь-який інший платформі.

Незважаючи на настільки великий перелік переваг, є у радника Cobra, як і у будь-якого іншого інструменту, і деякі недоліки. Головний мінус полягає в тому, що він працює за методом Мартінгейла. Хоча його творці стверджують, що між даними радником і мартінгейл немає нічого спільного, але якщо більш детально придивитися до його роботі, то стає зрозумілим, що в роботі він застосовує досить ризиковану тактику торгівлі.

Принцип роботи радника Cobra

Робот прогнозує подальший напрямок тренда, використовуючи інструменти технічного аналізу, збільшує обсяги угод, що створюються в напрямку руху тренда. Крім цього, застосовується стратегія усереднення, яка трохи збільшує ризик заподіяння збитків в разі довгої роботи радника проти руху ціни.

Радник працює на основі стратегії відкатів, що визначаються спеціальними індикаторами, тобто відкриття ордерів відбувається після тривалого руху ціни в одному напрямку, коли змінюються котирування, в результаті чого відбувається період корекції. Потрібно також пам`ятати, що зміна напрямку ціни може відбутися в перелом тенденції, коли незначний стрибок переросте в тривалий тренд.

Мінус даного радника полягає в тому, що він не розрізняє ці два явища між собою, що, в свою чергу, може привести до серйозних збитків. Саме з цієї причини успішні трейдери радять постійно контролювати роботу цього робота.

Читаємо - безкоштовне навчання форекс онлайн

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Радник Cobra Adrenaline - більш сучасна версія Кобри

З огляду на недоліки радника, його творці вирішили усунути їх, в результаті чого був розроблений абсолютно новий і більш універсальний радник Cobra Adrenaline. Головні його відмінні риси від попередника полягають в наступному:

 • Більш точна робота індикаторів.
 • Можливість здійснити більш точну настройку, що істотно збільшує прибутковість радника.
 • Більш велика мінімальна сума депозиту, завдяки чому істотно збільшився рівень міцності радника.
 • Збільшення діапазону тимчасових інтервалів - даний радник розроблявся для ведення торгівлі на часових відрізках від M15 до H1.

В наступній таблиці ви можете самостійно побачити основні відмінності між радниками.

cobra-sovetnik-skachat

В результаті проведення численних досліджень, досвідчені трейдери прийшли до висновку, що радник Cobra Adrenaline прекрасно підходить для ведення торгівлі на валютних парах, в яких є британський фунт стерлінгів. Причин тому безліч. Головне серед яких полягає у високій волатильності даних валютних пар. Більш того, британська валюта є дуже чутливою навіть до найменших змін ринкової кон`юнктури.

Радник Cobra Adrenaline настройки

Завантажити даний радник ви з легкістю зможете скориставшись посиланням, розміщеної ніже.После його завантаження в торговельну платформу він з`явиться у вікні «Навігатор», в рубриці «Радники». Після цього вибираємо цікаву для нас валютну пару і тайм-фрейм і переносимо на нього радник.

Після цього перед вами з`явиться вікно, де у вкладці «Вхідні параметри» ви зможете побачити радник Cobra Adrenaline настройки.

sovetnik-cobra-adrenaline

 • balance - в цьому рядку вказано умовний баланс, який потрібен для виявлення значення Stop-Loss і скорочення збитків, які можуть привести до зменшення балансу нижче вказаного значення.
 • Тут вказується число, яке обмежує збитки.
 • Тут вказується значення в процентах від наявних на рахунку грошей для виставлення Stop-Loss.
 • У цьому рядку вказується рівень профіту. Тут може бути зазначено значення від 1 до 5 з кроком 0,1.
 • lim_step - дистанція між угодами, що відкриваються в одному напрямку.
 • lim_setup - максимально можливе число одночасно відкритих угод.
 • Op_step - відстань від лінії, на якому буде відкрито перший ордер з усієї серії.
 • MagicNumber - магічне число, яке призначене для відмінності своїх власних ордерів від інших.

Головна умова застосування радника Cobra Adrenaline полягає в граничної уважності і контролі. Варто також пам`ятати, що робот не завжди реагує на вихід новин, з цієї причини даний радник найкраще не використовувати в цей період. Можна, звичайно ж, скоротити витрати, правильно налаштувавши радник.

sovetnik-cobra-adrenaline-nastrojki

Даний робот прекрасно підходить для трейдерів з великим досвідом, тобто так тих, хто добре розбирається в алгоритмах торгівлі. В іншому випадку, ви просто не зможете його налаштувати і втратите всі свої кошти.