Caterpillar Inc. (CAT) Разом Ми впораємося!

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!


Інформація про емітента

Повне найменування

Caterpillar Inc.

Юридична адреса

100 North East Adams Street, Peoria, IL, 61629, USA

ІПН

37-0602744

Web-адреса

//www.caterpillar.com

Розкриття інформації для інвесторів на вебсайті емітента

//www.caterpillar.com/en/investors.html

Розкриття інформації на сайті SEC

//www.sec.gov/cgi-bin/browse-edgar?CIK=CAT&action=getcompany

Біржа, на якій цінні папери емітента пройшли процедуру лістингу

New York Stock Exchange LLC

Сторінка про емітента та його цінні папери на сайті біржі, на якій цінні папери пройшли процедуру лістингу

//www.nyse.com/quote/XNYS:CAT

Лістинг на SPBEX. (Так, її можна купити у нас!)

Резюме проспекту цінних паперів //spbexchange.ru/ru/listing/securities/icb_pages/files/CAT.pdf
Інформація, що розкривається на сайті іноземній біржі //www.nyse.com/quote/XNYS:CAT
Інформація, яка міститься в річних звітах, розкритих іноземним емітентом після завершення процедури лістингуРічний звіт за формою 10-К за фінансовий рік, що завершився:
31. 12.2013 //www.sec.gov/Archives/edgar/data/18230/000001823014
000058 cat_10-kx12312013. htm
31. 12.2012 //www.sec.gov/Archives/edgar/data/18230/0000018230
13000075 cat_10-kx12312012. htm
31. 12.2011 //www.sec.gov/Archives/edgar/data/18230/000110465
912011331 a12-2184_110k. htm
Інформація, що розкривається на сайті Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) //www.sec.gov/cgi-bin/browse-edgar?CIK=CAT&action=getcompany
Інформація, що розкривається на корпоративному сайті емітента //www.caterpillar.com/en/investors.html

додаткова інформація та економічні показники:
//money.cnn.com/quote/profile/profile.html?symb=CAT
//www.nyse.com/quote/XNYS:CAT
//www. marketwatch.com/investing/stock/cat
//www.nasdaq.com/symbol/cat

Компанія Caterpillar - світовий лідер у виробництві будівельного і гірського устаткування, двигунів, що працюють на природному газі і дизельному паливі, а також промислових турбін і дизель-електричних локомотивів. Крім того, завдяки роботі нашого підрозділу Caterpillar Financial Services ми займаємо провідні позиції на ринку послуг з кредитування придбання техніки.
ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

Вже більше 85 років компанія Caterpillar Inc. стоїть на службі технічного прогресу, привносячи позитивні і стійкі зміни на кожен континент.

ХРОНОЛОГІЯ ПРОЕКТІВ, здійсненого компанією ПО ВСЬОМУ СВІТУ ЗА ПЕРІОД 1883 - 2011 РР.

СТРАТЕГІЯ КОМПАНІЇ

ОДНА З МЕТОЮ СТРАТЕГІЇ - ЦЕ І В МАЙБУТНЬОМУ ВІДПОВІДАТИ НАСТУПНИМИ ПРИНЦИПАМ І КРИТЕРІЯМ:
 • Наша компанія є визнаним лідером у всіх галузях, де ми ведемо свою діяльність.
 • Наша продукція, послуги і рішення сприяють успіху наших клієнтів.
 • Наша система розповсюдження продукції дає нам перевагу перед конкурентами.
 • Наша ланцюг поставок відповідає найсуворішим світовим стандартам.
 • Наша бізнес-модель забезпечує чудові результати.
 • Наші співробітники талановиті і керуються в житті кодексом Наші цінності в дії.
 • Наша праця сьогодні допомагає нашим клієнтам створювати більш стійкий мир.
 • Наші фінансові показники незмінно забезпечують дохід наших акціонерів.
СТРАТЕГІЧНІ ЦІЛІ розділити на три групи:
 • Досягнення кращих результатів: наша компанія представляє собою відмінний варіант для довгострокових інвестицій. Сукупна прибутковість для акціонерів забезпечує місце в перших 25% списку S & P 500.
 • Краща команда: наші співробітники отримують безпечне та інклюзивне місце для роботи.
 • 'Світовий лідер: з нами клієнти діють і розвиваються успішніше, ніж з конкуруючими організаціями.

РОЗВИТОК КОМПАНІЇ

Для компанії Caterpillar сталий розвиток - це використання технологій та інновацій з метою підвищення ефективності і продуктивності і зниження несприятливого впливу на навколишнє середовище. Це також і сприяння замовникам в досягненні цієї мети, тобто прагнення допомогти їм збільшити продуктивність їх продуктів, послуг та рішень і ефективно використовувати ресурси. Звичайно, ми починаємо зі своєї роботи, не забуваючи при цьому про наших клієнтів.

З 2005 року компанія Caterpillar публікує щорічний ЗВІТ про сталий розвиток, в якому наводить докладні відомості про результати діяльності та дані про основні проекти, що сприяють нашому сталого розвитку. Щороку звіт служить для акціонерів основним документом, що допомагає зрозуміти прихильність Caterpillar принципам сталого розвитку.

Протягом наступного десятиліття найуспішнішими будуть ті компанії, які зможуть впровадити принципи сталого розвитку в свій бізнес. Це саме те, що ми робимо в Caterpillar. І ми допомагаємо робити те ж саме нашим замовникам.

КОНЦЕПЦІЯ РОЗВИТКУ, МІСІЯ, СТРАТЕГІЯ

БРЕНДИ

Caterpillar Inc. є власником ряду брендів, роль і зв'язку яких сприяють зростанню і досягненню корпоративних цілей. Бренд Caterpillar використовується для представлення нашої корпорації в інвестиційному співтоваристві, серед співробітників, громадських діячів та інших основних зацікавлених осіб. До складу корпорації Caterpillar входить безліч інших брендів.

СПИСОК ВСІХ БРЕНДІВ КОМПАНІЇ З ОПИСОМ

БІЗНЕС КОМПАНІЇ

Основним бізнесом компанії є виробництво будівельного і гірського устаткування, двигунів, турбін і локомотивів. Додатково компанія виробляє продукцію для залізничного транспорту через підрозділ Progress Rail Services Corporation (Progress Rail), надає послуги переробки через Caterpillar Remanufacturing Services і надає логістичні послуги через Caterpillar Logistics Inc. (Cat Logistics). Також компанія надає фінансові послуги через Caterpillar Financial Services Corporation (Cat Financial).
Основними сегментами є: виробничий Який включає в себе механічні та енергетичні системи (Machinery and Power Systems), а також фінансовий сегмент (Financial Products). Виробничий сегмент представлений будівельним обладнанням (Construction Industries), обладнанням для добувної промисловості (Resource Industries), енергетичними системами (Power Systems) і іншим пов'язані з ними. Фінансовий сегмент складається з фінансового підрозділу Cat Financial, страхового підрозділу Caterpillar Insurance Holdings Inc. (Cat Insurance) і їх дочірніх компаній.

Продукція промислового сегмента. Будівельне обладнання

Даний сегмент компанії являє технічні рішення, виробляє і обслуговує техніку, яку використовують клієнти для будівництва і розвитку інфраструктури. Продажі машин в цьому сегменті орієнтовані на важку і видобувну промисловість, капітальне будівництво і т. п. Асортимент продукції складається з екскаваторів-навантажувачів, малих навантажувачів на колесах, малих і середніх гусеничних тракторів, міні-навантажувачів, ландшафтних навантажувачів, міні-екскаваторів, універсальних навантажувачів на колесах, робочих інструментів, малих і середніх гусеничних екскаваторів, автогрейдерів і трубоукладачів.

У цьому сегменті компанія конкурує з Komatsu Ltd, Volvo Group AB, CNH Global NV, Deere & Co, Hitachi Construction Machinery Co, JC Bamford ТОВ, Doosan Infracore Co, Ltd, Hyundai, LiuGong Machinery Co, Ltd, Longking Groups, Sany Heavy Industry Co, Ltd, XIAGONG Machine ТОВ, і XCMG Group.

Добувна промисловість

Сегмент компанії, що займається виробництвом і обслуговуванням техніки, яку використовують для різних робіт на шахтах і кар'єрах, в лісовому господарстві, дорожніх і тунельних роботах. Продукцію цього сегмента становлять вантажні автомобілі та запасні частини до них; електричні екскаваторні лінії, гідравлічні екскаватори, бури, прохідні лінії, підземне гірничо-шахтне обладнання; гусеничні трактори, кар'єрні самоскиди, електричні кар'єрні самоскиди; тунелепрохідницький обладнання, колісні навантажувачі, позашляхові вантажівки, автопоїзда, колісні бульдозери, катки; робочі інструменти. Також сюди входить продукція для лісового господарства, для роботи з дорожнім покриттям, запасні частини і додаткове обладнання для техніки, електроніка та системи управління.

У цьому сегменті компанія конкурує з Komatsu Ltd, Joy Global Inc, Hitachi Construction Machinery Co, Ltd, Volvo Group AB, Atlas Copco, Wirtgen and Deere & Ко.

Енергосистеми

Цей сегмент компанії виробляє і обслуговує енергосистеми, поставляє поршневі двигуни, турбіни і пов'язане з ними обладнання, які використовуються в сфері енергетики, виробництва, нафтовидобутку, морському і залізничному транспорті. Продукція цього сегмента представлена ​​поршневими двигунами приводів генераторних установок; інтегрованими системами, використовуваними в електроенергетиці; поршневими двигунами і інтегрованими системами для обслуговування обладнання на морських судах і нафтовидобувної промисловості; поршневими двигунами для різних галузей промисловості. Також сюди входить виробництво і обслуговування турбін; виробництво дизельних і електричних локомотивів, компонентів до них.

У цьому сегменті компанія конкурує з Cummins Inc, Tognum AG, GE Energy Infrastructure, Siemens Energy, Wartsila Corp, John Deere Power Systems, MAN Diesel & Turbo SE, Mitsubishi Heavy Industries, Ltd Volvo Group AB, Kawasaki Heavy Industries, Rolls Royce Group PLC, Generac Power Systems, Inc, Kohler Co, GE Transportation, Vossloh AG, Siemens AG and Alstom Transport.

Фінансовий сегмент

Цей сегмент діяльності компанії являє Cat Financial, яка є дочірньою компанією Caterpillar. Діяльність цього підрозділу полягає в наданні альтернативних варіантів для оптово-роздрібного фінансування клієнтів і дилерів при покупці і обслуговуванні механізмів Caterpillar в усьому світі. Відділ роздрібного фінансування обслуговує клієнтів компанії, які купують обладнання, машини і двигуни. На додаток до роздрібного фінансування, Cat Financial надає фінансування для оптових дилерів Caterpillar і викуповує короткострокову дебіторську заборгованість інших сегментів Caterpillar і її дочірніх компаній. Відділ оптового фінансування займається дебіторською заборгованістю і фінансовою орендою, куди входить робота з договорами продажу в розстрочку за програмами інвентаризації, а також викупом зі знижкою короткострокової дебіторської заборгованості Caterpillar. Таким чином відділ надають допомогу дилерам, фінансуючи їх нові надходження продукції Caterpillar і здається за договорами оренди.

Сегмент страхування

Його представляє дочірня компанія Caterpillar Insurance Holdings Inc. За участю ще однієї дочірньої компанії Caterpillar - Caterpillar Product Services Corporation здійснюється сервісна програма обслуговування техніки за договорами в Німеччині і Франції, що забезпечує розширену захист і гарантії відшкодування дилерам збитків при виникненні страхових випадків. Філія Caterpillar Insurance Holdings Inc., компанія Caterpillar Insurance Services Corporation, є брокерської страховою компанією в Теннессі, яка має ліцензії у всіх 50 штатах США і окрузі Колумбія. Вона надає брокерські послуги зі страхування майна та від нещасних випадків, а також життя і здоров'я людей. Страхова група компанії Caterpillar надає широкий спектр страховіх продуктів, які включають в себе договірне страхування цивільної відповідальності з Caterpillar і філіями кампанії, дилерами і виробниками оригінального устаткування (OEMs) для розширених сервісних контрактів (частин і робочих механізмів), що пропонуються Caterpillar; відповідальності дилерів і OEM-виробників перед третіми особами; вантажів під час міжнародних перевезень продукції Caterpillar; фізичного пошкодження обладнання підрядників, виробленого компанією Caterpillar або OEM-виробниками, яке здається в оренду, або продано дилерами третім учасникам; спільної відповідальності, відповідальності роботодавця, автоцивільної відповідальності і т.п..

ІННОВАЦІЇ

ПОСТІЙНА орієнтованість на клієнта

Компанія Caterpillar була заснована двома раціоналізаторами сільськогосподарського виробництва, Бенджаміном Холтом і Деніелом Бестом, головною метою яких було забезпечити найкращі рішення для ділових потреб клієнтів. Одними з перших вони почали застосовувати сільгосптехніку з паровим і бензиновим двигуном. Об'єднавши свої зусилля і створивши фірму Caterpillar, вони першими почали випускати гусеничні бульдозери з дизельними двигунами. Протягом багатьох років співробітники Caterpillar слідують засновників компанії, представляючи видатні технічні досягнення в області турбінних установок, електронних систем управління, паливних систем, систем приводів та іншого обладнання, спрямовані на зміцнення успіху клієнтів компанії.

Дослідження і розробки

ПАРТНЕРСТВО

ГЛОБАЛЬНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ

ПРИРОДНИЙ ГАЗ

Корпоратіних ПРЕС-РЕЛІЗИ

Щоквартальний звіт

ФІНАНСОВА ІНФОРМАЦІЯ

Слідкуйте за своєчасною і повною фінансовою звітністю, що включає щомісячні статистичні дані по дилерам, щоквартальні фінансові результати і наш річний звіт.

ІСТОРІЯ ТОРГІВЛІ АКЦІЙ CAT

ІНФОРМАЦІЯ ПРО АКЦІЯХ