Огляд брокера iq option. бінарні опціони: відгуки та види переваг

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

IQ Option бінарні опціони відгуки

Брокер IQ Option набирає популярність на ринку бінарних опціонів завдяки високому рівню обслуговування, зручному інтерфейсу і злагодженій роботі всіх відділів компанії.

Брокер IQ Option (Зараз IQ Option перестав працювати з Рунетом, тому рекомендуємо OlympTrade) вийшов на ринок бінарних опціонів в 2013 році. В даний час компанія міцно утримує лідируючі позиції у фінансовому світі. Багато трейдерів стали постійними клієнтами і оцінили простоту інтерфейсу, вигідні умови і надійність брокера IQ Option. Бінарні опціони, відгуки про яких і принесли популярність цього виду трейдингу, є основною послугою брокера. Компанія IQ Option зареєстрована на Кіпрі, налічує більше 200 000 задоволених клієнтів і регулюється ЦРОФР.

Торгові умови для трейдерів

Трейдер може відкрити торговий рахунок в одній з популярних валют: євро, долари і рублі. На сайті можна отримати інформацію про брокера та умови торгівлі на 6 мовах, в тому числі і російською. Прибутковість опціонів знаходиться в діапазоні від 65% до 450% з можливістю відшкодування збитків до 45%. Мінімальна ставка становить 1 долар, а почати заробляти реальні гроші на бінарних опціонах можна, маючи на рахунку всього 10 доларів.

Для торгівлі трейдерам брокер IQ Option пропонує валютні пари ринку форекс, світові індекси, акції компаній - всього до 100 різнопланових інструментів. Також є можливість торгувати золотом - єдиним представником класу металів в асортименті послуг брокера. Список охоплює найпопулярніші серед трейдерів позиції, чого цілком достатньо для успішної торгівлі на ринку бінарних опціонів.

Торгова платформа брокера IQ Option представлена у вигляді веб-версії, інтерфейс якої зрозумілий на інтуїтивному рівні навіть початківцю. Термінал працює оперативно, не завантажує комп'ютер і швидко реагує на накази на відкриття угоди. Функції зручно розподілені по блокам. Торгова платформа має все необхідне для торгівлі бінарними опціонами, але вона не призначена для аналізу ситуації на ринку, хоча мінімальний інтерфейс для технічного аналізу присутній.

У компанії IQ Option бінарні опціони, відгуки про які можна почитати на всіх популярних майданчиках, представлені двома видами:

  • «Все або нічого», де трейдер може заробляти на прогнозуванні напрямку руху ціни в найближчий період;
  • турбо-опціони, які призначені для швидкої торгівлі з терміном експірації в 1 хвилину.

Компанія пропонує асортимент способів введення і виведення грошових коштів, який представлений картами Віза і Мастеркард, популярними електронними платіжними системами Ківі, Яндекс.Деньги і Вебмані. Зарахування коштів відбувається миттєво, а висновок отриманого прибутку займає 3 дні.

Переваги торгівлі у брокера IQ Option: бінарні опціони, відгуки, можливості для трейдера

Незважаючи на молодий вік, брокер завоював довіру трейдерів чіткістю виконання наказів і прозорістю роботи. Головною перевагою компанії є простота в роботі і легкість управління своїм торговим рахунком. Меню веб-терміналу має поєднанням максимальної функціональності та простоти використання, надаючи трейдеру всі необхідні інструменти для роботи в межах доступності одного кліка миші.

IQ Option бінарні опціони відгуки

На сайті компанії викладено достатню кількість безкоштовних навчальних матеріалів, що стосуються як технічних аспектів використання торгової платформи, так і стратегій отримання прибутку від торгівлі бінарними опціонами. Матеріали розраховані як на новачків в світі трейдингу, так і на професіоналів. У навчальному розділі представлені матеріали з технічного аналізу, принципам маніменеджмента, психології торгівлі у вигляді електронних посібників, книг і відеоуроків. Інформація структурована, тому кожен користувач швидко знайде цікавий для його матеріал.

Можливість відкриття демонстраційного рахунку для тренування навичок торгівлі надається брокером IQ Option. Бінарні опціони, відгуки про які залучають новачків на цей ринок, пов'язані з ризиками при торгівлі на реальні гроші. Цю проблему вирішує торгівля на віртуальному рахунку, що має аналогічний реальному функціонал з дещо обмеженим набором інструментів для торгів. Це допоможе майбутньому трейдеру не тільки освоїти технічну сторону торгової платформи, але і придбати перші навички успішного трейдингу. Кожен може спробувати себе в ролі торговця бінарними опціонами абсолютно безкоштовно, пройшовши реєстрацію за спрощеною процедурою.

Мінімально можлива сума для початку торгівлі в 10 доларів дозволяє новачкам почати заробляти реальні гроші максимально швидко, не здійснюючи серйозних грошових вливань на початковому етапі. Брокер IQ Option регулярно надає бонуси на поповнення рахунку, дозволяючи збільшити свій торговий капітал аж до 100%. Періодично проводяться конкурси і турніри з реальними призами.

Як відкрити рахунок в компанії IQ Option?

Відкриття торгового рахунку в компанії відбувається в 2 етапи. Для реєстрації необхідно заповнити просту форму або увійти через один з популярних акаунтів, поповнити торговий рахунок і приступити до торгівлі. Вся процедура максимально спрощена і не займає більше 5 хвилин часу. Відразу після цього трейдеру доступні всі інструменти для торгівлі. Надавати компанії будь-які документи для початку торгівлі не потрібно. Нюанс полягає лише в тому, що виведення коштів буде проводитися тільки тим способом, яким було здійснено введення.

IQ Option бінарні опціони відгуки

Якщо ви перебуваєте на етапі вибору брокера для торгівлі бінарними опціонами, гідним варіантом виступає брокер IQ Option. Бінарними опціонами, відгуки про які слід ретельно вивчити перед початком роботи, можна торгувати і в компанії 24option - рівень надання послуг тут також знаходиться на висоті, є можливість торгівлі на демонстраційному рахунку, а компанія користується заслуженою довірою серед початківців та досвідчених трейдерів. Пам'ятайте, що прибутковість торгівлі дуже сильно залежить від обраного вами брокера!