Binex. ru: відгуки, мінімальний депозит і виведення коштів

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Брокер бінарних опціонів binex це сучасна компанія, яка спеціалізується на роботі з російськомовними клієнтами. Трейдерам доступна сучасна платформа, що надає зручну можливість торгівлі опціонами. У даній статті ми розглянемо можливості Binex ru і відгуки про брокера.

 • Зміст огляду
 • Загальна інформація
 • Торгова платформа
 • Переваги роботи
 • Типи рахунків
 • Навчання торгівлі
 • Виведення коштів
 • Відгуки трейдерів
"raiting_star" itemtype="//schema.org/Book">"raiting">"raiting_info" itemprop="aggregateRating" itemtype="//schema.org/AggregateRating">
Рейтинг: 3. 8
проголосувало: 5
Коротка інформація
Демо рахунокЄ
РегуляціяЦРОФР
ПлатформаTradoLogic
Депозит/Лот150/10
Мобільна версіяЄ
Прибутковість85%
Всього активів100
Валюта рахунку
Бонус50%
Мова інтерфейсу
Типи опціонівБінарні, Короткострокові, Один дотик, Діапазон
Типи введення/виведення коштів

Сигнали для Binex. ru

Загальна інформація про компанію

Компанія binex була заснована в 2012 році. За роки роботи він збільшив свою аудиторію клієнтів, які торгують бінарними опціонами. Головний офіс компанії знаходиться в Гонконгу, також там зареєстрована і сама компанія. Діяльність брокера спирається на положення, викладені в ліцензії, виданої державною службою Болгарії з фінансових ринків. Важливий момент з цією ліцензією полягає в тому, що вона визнається всіма країнами європейського союзу, а значить, може сприйматися, як дійсно серйозний документ, здатний гарантувати якість послуг, що надаються.

Діяльність даної компанії спрямована на російський ринок. Брокер створив сучасну і зручну платформу, яка дозволяє здійснити роботу з багатьма російськими активами, розуміння суті яких значно ближче для російської аудиторії. Крім того, основна мета, яка озвучена на сайті Бінекс, полягає в тому, щоб кожна людина могла в будь-який момент отримати доступ до торговому майданчику. На сьогоднішній день будь-який клієнт компанії може в кожну секунду мати доступ до терміналу для торгівлі. Для спрощення доступу до можливостей сайту, брокер пропонує різні варіанти торгівлі, в тому числі і за допомогою мобільних пристроїв.

Торгова платформа Binex

Основний інструмент, з яким трейдер здійснює свою роботу - це торгова платформа. Саме тому всі брокери приділяють їй велику увагу. Платформа Бінекс дуже проста в застосуванні. Звичайно, назвати її найкращою, або поставити на один рівень з лідерами ринку не можна. Але з її допомогою можна досить ефективно торгувати. Сам брокер надає велику кількість різноманітних матеріалів, які розповідають про саму платформі, а також про всі інструменти, які на ній представлені. Торгова платформа у брокера Бінекс надає можливість працювати з 4 контрактами.

Типи рахунків

Залежно від суми поповнення балансу Вашого рахунку може бути присвоєно один з типів акаунтів, кожен з яких має свої переваги. Природно, чим більше Ваш початковий депозит, тим більша кількість можливостей брокер відкриває перед Вами. На даний момент компанія binex ru має 4 типи акаунтів:

 • "Базовий". При депозиті від 200 до 399 доларів.
 • "Трейдер". При депозиті від 400 до
 • доларів.
 • "Професіонал". При депозиті від 1000 до 4999 доларів.
 • "Експерт". При депозиті вище 5000 доларів.

Нижче представлена ​​таблиця, в якій відображаються основні особливості кожного типу рахунків.

Переваги роботи з даними брокером

 • Мабуть, головним достоінствоv бінарних опціонів binex є його сучасний і досить повний навчальний центр, в якому зібрана інформація, яка буде корисна для багатьох трейдерів.
 • Почати торгівлю бінарними опціонами можливо всього з суми в 3 долари, що в сукупності з мінімальним балансом дозволяють трейдеру ефективно працювати з управлінням капіталу.
 • Наявність без ризикових операцій, в ході яких брокер компенсує інвестору втрати в разі невдалого завершення торгу. Такі торги доступні для всіх і виражаються у відсотках від 5 до 20, в залежності від суми депозиту.
 • Один з головних недоліків Binex полягає в тому, що працювати з сайтом можуть лише користувачі, які проживають в 4 країнах світу (Росія, Україна, Білорусія і Казахстан).

Навчання трейдерів

Головним достоїнством бінекс - опціон представляється його навчальний центр. Він надає для трейдерів найрізноманітніші матеріали, які дозволять кожній людині не тільки зрозуміти основні особливості платформи, але і в цілому бінарних опціонів. Кожен користувач може скористатися різними відео файлами, в яких докладно розглянуті основні питання з торгівлі бінарними опціонами.

Також на сайті даної компанії представлені різні електронні книги і статті, які розповідають про основні специфіку торгівлі і тих моментах, які викликають найбільшу скруту у початківців трейдерів. Крім того, Ви зможете знайти різноманітні торгові стратегії і рекомендації з цих стратегій від самого брокера. Справедливості заради, слід зазначити, що ці стратегії досить прості і загальновідомі.

Базові активи

Список активів, які доступні для роботи трейдера під час торгівлі досить широкий. На платформі представлені всі основні активи. Клієнти компанії отримують можливість торгувати на акції найбільших компаній, біржові індекси, а також на сировинні товари і валютні пари. В цілому користувач може працювати з більш, ніж 150 активами, серед яких кожен знайде саме той, з яким йому буде працювати максимально комфортно.

Бінарні опціони брокера binex надають можливість застосовувати в роботі інструменти, які характеризують російську валюту і економіку. Зокрема для торгівлі доступні акції найбільших компаній країни.

Виведення грошей з рахунку Бінекс

Кожен зареєстрований трейдер брокера бінарних опціонів binex ru може на свій розсуд замовити висновок грошових коштів, які в даний момент доступні на його рахунку. Єдино обмеження полягає в тому, що мінімальний платіж не повинен бути менше 50 доларів. Виведення грошей буде проводиться тим же способом, яким побоявся рахунок. При цьому в момент первинного проходження даної процедури кожен трейдер додатково проходить процедуру верифікації аккаунта, яка полягає в підтвердженні Вашого права на управління рахунком.

Виведення грошей у брокера досить швидкий і не перевищує 72 годин. Чим більша сума внесена на Ваш рахунок спочатку, тим швидше обробляється заявка на висновок. Важливо пам'ятати про те, що в разі виведення грошей банківським переказом, то мінімальна сума для зняття повинна бути 200 доларів. Сам платіж в перший раз проводиться без комісій. Надалі доведеться платити по 30 доларів за 1 операцію.

Мінімальний депозит у брокера Бінекс

Поповнити баланс у даній компанії дуже просто і для цього необхідно скористатися особистим кабінетом. Там необхідно перейти у вкладку каса, а потім вказати один із способів, поповнення рахунку. Всього binex пропонує кілька варіантів внесення депозиту. Серед них представлені популярні банківські карти, а також основні платіжні системи. Також для трейдерів доступна можливість поповнення балансу за допомогою прямих банківських переказів.

Незалежно від обраного способу поповнення рахунку мінімальний депозит для binex ru становить 200 доларів або 6000 російських рублів. В цілому кожен трейдер може вести роботу в трьох основних валютах. Крім уже зазначених, брокер надає можливість працювати з євро. При цьому валюта вибирається в момент первинної реєстрації та потім вже мінятися не може, поки гроші ще є на рахунку.

Реєстрація

Перед тим, як здійснювати торгівлю у даного брокера, а також для отримання персонального торгового аккаунта, потрібна реєстрація. Це стандартне дію, яке є обов'язковим. Для реєстрації на сайті брокера Вам необхідно вказати основну інформацію про себе, включаючи особисті дані та контактний телефон. Звертаємо Вашу увагу на те, що в процесі реєстрації необхідно вказувати тільки достовірні дані, оскільки в подальшому вони будуть Вами використовувати для доступу до особистого кабінету, а також будуть перевірятися представником брокерської компанії в момент виведення грошей з сайту.

Після завершення реєстрації, використовуючи дані зазначені в формі, можна буде зайти в кабінет і в той момент, як баланс у брокера буде поповнено на будь-яку допустиму суму, приступити до роботи..

Відгуки про брокера binex

Непогана компанія. Звичайно, сказати, що даний брокер лідер ринку не можна, але те, що це міцний середняк - однозначно. Велика кількість активів, непогані умови для торгівлі дозволяють кожному повною мірою заробити на торгівлі. Крім того, хочу звернути увагу на хороший навчальний центр даної компанії, де зібрано велику кількість корисної інформації, і позитивні відгуки про Бінекс. Що стосується стратегій, які пропонуються безкоштовно, то навряд чи кожен зможе їх іспользовать. Іван, 31 рік, Воронеж.

Хочу сказати кілька слів про binex, відгуки про виведення грошей в 2015 році у якого тільки позитивні. На мою думку це одна з перспективних брокерських фірм, яка ідеально підійде для здійснення торгівлі трейдерами різного рівня підготовленості, оскільки починати торги можна з суми всього в 3 долари. Також сподобалося в роботі з компанією, що всі операції з рахунками відбуваються дуже швидко, в тому числі і виведення коштів. Єдині, демо рахунок при мінімальному депозиті дають всього на 3 дні. Але думаю це не принциповий недолік. Костянтин, 35 років, Перм.