Бінарні опціони

На цій сторінці зібрані останні і найбільш прибуткові статті, присвячені торгівлі на бінарних опціонах. Тут ви зможете знайти стратегії, торгові системи, огляди брокерів

Заявки на допомогу з безробіття

[Box] Заявки на допомогу з безробіття (initial jobless claims) відображають тижневе кількість відповідних заявок. Щочетверга ці дані публікуються. Говорити про те, що даний показник може достовірно вказати на поточний стан економіки країни, не доводиться. Пов'язано це з досить високою періодичністю зміни таких новин, в результаті чого вони схильні до внутрішнім короткостроковим факторам національної економіки.

Aqulla - огляд брокера бінарних опціонів

Брокер Aqulla з'явився на ринку бінарних опціонів в 2016 році. Брокер зовсім молодий, але позиціонує себе, як компанію, яка надає кращу торгову платформу, а також відмінні торгові умови. В даному огляді ми розглянемо можливості брокера, а також його привабливість для трейдерів. Велика увага приділимо самому брокеру і відгуками про Aqulla.

Aroon

+ Творець Aroon Формула Aroon Основи Aroon Використання Aroon Консолідація Aroon для трендів Aroon для бінарних опціонів Налаштування Підсумки Продовжую неспішний огляд основних індикаторів. Що таке Aroon (читається "Аруна")? Це вельми своєрідне технічне

Aroon

+ Творець Aroon Формула Aroon Основи Aroon Використання Aroon Консолідація Aroon для трендів Aroon для бінарних опціонів Налаштування Підсумки Продовжую неспішний огляд основних індикаторів. Що таке Aroon (читається "Аруна")? Це вельми своєрідне технічне

Індикатор aroon

Тушар Чанд, відомий американський інженер і професійний трейдер індійського, походження прославився своїми новаторськими ідеями в розробці індикаторів і торгових систем. Я вже згадував про нього в своєму блозі, як про автора гібридного індикатора StochRSI, а тепер хочу розповісти про самому яскравому винахід Чанда - індикаторі Aroon.

AROON - індикатор для бінарних опціонів

Індикатор Aroon (Арун) часто відносять одночасно, як до класу трендових, так і до класу осциляторів. Причина в тому, що індикатор досить добре підходить для роботи на будь-якій стадії ринку, в результаті чого може використовуватися, як самостійний інструмент. Але справедливості заради зазначу, що це він скоріше працює, як трендовий індикатор, ніж як осцилятор.

Як британський школяр заробив мільйон фунтів на бінарних опціонах

Британська преса в особі Daily Mail, The Sun і ряду інших видань пару днів назад вибухнула черговою історією успіху. Вельми потішної і досить типовою. Таких історій, до речі, куди більше, просто не всіх з них стають публічними. У нас є хлопчик Robert Mfune, що з 16 років, працюючи в Макдональдсі заробив за 3 роки трохи більше мільйона фунтів стерлінгів.

Активи для бінарних опціонів

Коли мені вперше показали Форекс-платформу (згодом я перейшов на бінарні опціони), у мене спочатку почали розбігатися очі. Величезна кількість біржових активів, можливість купувати опціони з різним терміном виконання - все це змушує новачків задавати собі питання: а що ж краще? Краще торгувати на золото або на валютні пари?

Індикатор atr

ATR (Average True Range) - це індикатор, розроблений для відстеження змін волатильності. Автором індикатора є гуру технічного аналізу, Уеллс Уайлдер, також відомий світу як творець RSI, Parabolic і ADX. По суті, формула індикатора АТР вимірює тільки діапазон коливань ціни без урахування напрямку тренда, рівнів перекупленності / перепроданості, опору / підтримки та інших звичних для трейдера показників.

Aтс - кращий робот для бінарних опціонів від daweda

Офіційна сторінка АТС: https://ru.daweda.com/ats, Мінімальний депозит для підключення: 350 $. Біржа бінарних опціонів Daweda Exchange, про яку я ще в червні опублікував свій відгук, продовжує дивувати (в приємному сенсі цього слова) трейдерів. Буквально пару тижнів тому на платформі з`явилася АТС (автоматична торгова система).

AutobinaryEA

Сьогодні на просторах мережі Інтернет є безліч можливостей заробити. Бінарні опціони - це одна з них. З появою цього виду трейдингу на фінансових ринках, природно не могло не з'явитися програм-Граалей начебто AutobinatyEA. Про неї ми і поговоримо в цій статті. Що таке AutobinaryEA Це автоматизована система торгівлі, яка самостійно знаходить торгові сигнали і здійснює трейдинг в той час, як спекулянт займається своїми справами.

Автоматична торгівля бінарними опціонами

Бінарні опціони - це мабуть самий новий фінансовий інструмент на сучасних ринках. Цей сегмент інтернет трейдингу розвивається бурхливими темпами і точно так же розвивається і технологія пов'язана з торгівлею. У даній статті ми поговоримо про основні особливості систем, які дозволяють працювати на валютних ринках.

Доступний мільйон і програма Сигма 20122

[Box] Привіт, шановні трейдери. У сьогоднішній статті розглянемо проект для бінарних опціонів "Доступний мільйон", в основі якого лежить застосування унікальної програми від вітчизняних програмістів - СІГМА 20122. Давайте розбиратися з цим проектом, щоб зрозуміти, наскільки з його допомогою реально заробити на бінарних опціонах.

Стратегія роботи на бінарних опціонах avalanche

Стратегія роботи на бінарних опціонах Аваланч (лавина) трендова, з використанням смуг Боллинджера і експоненційних ковзають середніх, так би мовити the trend is your friend. Ця стратегія підходить для всіх активів, хоча за результатами мого тестування на індексах виходило найкраще. Я вже писав, що стрічки Боллинджера гарні для використання у флеті, тобто коли ринок знаходиться в спокійному стані, але при різкому зростанні або падінні ціни, смуги навколо графіка розширюються і передбачити розвор

Середня погодинна заробітна плата

[Box] Даний показник представлений на ринку у вигляді двох значення: конкретного і індексного. Конкретне значення базує на офіційній статистиці і висловлює цілісний показник заробітної плати в одній конкретно взятій країні. Індекс середньої погодинної оплати праці складено дещо в іншому ключі і будується, з огляду на показники, які були досягнуті в минулому періоді.

Average True Range

+ Історія створення Формула Average True Range Основи Сила руху ATR в бінарних опціонах Абсолютні значення Налаштування Average True Range ATR: підсумки Індикатор ATR (Average True Range, він же "середній істинний діапазон") використовується для вимірюван

Average True Range

+ Історія створення Формула Average True Range Основи Сила руху ATR в бінарних опціонах Абсолютні значення Налаштування Average True Range ATR: підсумки Індикатор ATR (Average True Range, він же "середній істинний діапазон") використовується для вимірюван

Усереднення на бінарних опціонах

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні ми з вами поговоримо про усереднення на бінарних опціонах. За допомогою усереднення позицій вдається істотно поліпшити результативність торгівлі. Але варто відразу зазначити, що без застосування ефективної методики створення позицій усереднення вам не допоможе, а якщо у вас вже є робоча торгова методика, то її можна доповнити, що дозволить збільшити поточну прибутковість.

Індикатор awesome oscillator

Чудовий осцилятор - це дуже корисний індикатор, який служить для визначення розворотів тренда. Цей індикатор не потрібно завантажувати, так як через свою високу популярність він є вбудованим в усі програми для проведення технічного аналізу. Осцилятор (Awesome Oscillator) дозволяє визначити рушійну силу ринку і подає сигнали для бінарних опціонів при розвороті тренда.

Awesome oscillator - чудовий індикатор Білла Вільямса

Білл Вільямс відомий не тільки як знаменитий трейдер і фінансовий аналітик, але і як автор численних робіт на тему трейдингу. Одна з них і дала назву індикатору "Чудовий індикатор Білла Вільямса". В принципі, цей інструмент дуже сильно схожий на відомий MACD. Однак є і одна відмінність, яке було впроваджено автором.