Бінарні опціони

На цій сторінці зібрані останні і найбільш прибуткові статті, присвячені торгівлі на бінарних опціонах. Тут ви зможете знайти стратегії, торгові системи, огляди брокерів

Безпрограшні стратегії для бінарних опціонів

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про безпрограшні стратегії для бінарних опціонів. На сьогоднішній день існує маса різних торгових стратегій на будь-який смак і колір. Одні працюють на основі індикаторів, інші припускають торгівлю на основі закономірностей руху ціни.

Безпрограшні стратегії бінарних опціонів

Ну що, дорогі друзі, сьогодні я хотів би торкнутися такої актуальної теми, як ідеальні безпрограшні стратегії для бінарних опціонів. Відразу скажу, що стаття ця із серії «наболіло», тому як практично щодня я отримую від початківців трейдерів питання з серії «яка найкраща стратегія для бінарних опціонів»… Шановні трейдери, я вже неодноразово писав, що Граалей в нашій сфері не існує.

Про налаштуваннях МТ4

Сьогодні я хотів би поговорити про тих налаштуваннях MT4, про які, як правило, не знають трейдери. Взагалі мушу сказати, що новачки задіють всього близько 15-20% від всього функціоналу Метатрейдер. Дуже часто поза увагою залишаються такі прості, але потрібні налаштування терміналу, які здатні зробити трейдинг набагато зручніше.

Поглинання

Японська свічка "Поглинання" складається з двох свічкових комбінацій: бичаче і ведмеже. У будь-якому випадку це сильна модель, яка з великою часткою ймовірності призводить до розвороту ринку. Часто цей розворот призводить до формування нової тенденції. Типи поглинання і їх особливості Отже, дана японська свічка може бути двох типів: Бичаче.

Індикатор accumulation Distribution (AD)

Даний індикатор був створений Марком Чайкіним. В його основі лежать індикатор Баланс обсягу (OBV), а також індекс накопичення і розподілу. Суть AD (Accumulation Distribution) полягає в тому, щоб порівняти вартість закриття з серединою торгового діапазону цін від одного екстремуму, до іншого. Основи Accumulation/Distribution Цікаво, що поява цього індикатора стало можливим завдяки чистій випадковості.

Адаптивний стохастический осцилятор

[Box] Індикатор Адаптивний стохастический осцилятор в чомусь схожий на стандартний осцилятор Стохастик. Однак є у нього і відмінності від класичного інструменту. Зовні ці елементи також схожі і в чомусь можна відзначити схожість їх функціоналу. Однак, вони не дублюють один одного і обидва корисні в роботі на фінансових ринках.

Переваги та недоліки економічного зростання

[Box] Типи і чинники економічного зростання дуже важливі для того, щоб пояснити, чому одна держава розвивається швидше за інше, зрозуміти, що потрібно робити для того, щоб економічне зростання йшов більш швидкими темпами, а також зрозуміти, як визначити швидкість росту валового внутрішнього продукту.

Переваги та недоліки роботи за сигналами

[Box] Ринок бінарних опціонів пропонує своїм учасникам різні сигнальні сервіси, рекомендації яких можна застосовувати в практичній торгівлі. Такі сервіси можуть бути, як платними, так і безкоштовними, але в будь-якому випадку трейдер повинен розуміти, що працюючи за сигналами, він не тільки отримує переваги, але і піддає свою торгівлю ризиків.

Переваги торгівлі бінарними опціонами

Торгівля - складний процес, до якого слід підходити з усією відповідальністю. Трейдер повинен чітко знати основи біржової торгівлі, щоб розуміти ринок і вміти його прогнозувати. Тільки після цього починається торгівлі на курсовій різниці валют. При цьому в бінарних опціонах незалежно від типу контракту, кінчена прибуток буде залежати від різниці між поточною ціною і ціною закриття угоди.

Радник для бінарних опціонів

Використання радників при торгівлі на фінансових ринках сьогодні вже нікого не дивує. Радник для бінарних опціонів - поки річ нова, але вже встигла себе зарекомендувати з кращого боку. Це можливість для трейдера скористатися досвідом професіоналів і значно поліпшити свої результати. Що таке системи для бінарних опціонів Для тих, хто знайомий з Форекс, радники - річ знайома.

Індикатор aDX: основи застосування

Average Directional Index, або просто індикатор ADX, це дуже потужний інсутрмент технічного аналізу. Дивно, але використовують його в торгівлі вкрай мале число трейдерів, хоча сигнали цей інструмент дає дуже хороші і точні. Тому його мале поширення пов'язано тільки з повальної неписьменністю і не допитливістю з боку трейдерів.

Опис індикатора adx

Як визначити тренд? Як зрозуміти наскільки він сильний? Як дізнатися чи буде він тривати або добігає кінця? Відповіді на ці та інші питання можна отримати за допомогою індикатора Average Directional Index. ADX відноситься до трендовим індикаторами, він розроблявся з метою визначення найбільш сильного тренда, увійшовши в який можна отримати прибуток.

Регулятор aFM - ліцензія ринку Голландії

[Box] Вітаю вас, дорогі друзі! Ми продовжуємо розглядати популярні світові регуляційні організації. Сьогодні вирушимо в Європу і розглянемо діяльність однієї установи, яка є важливою складовою частиною в цілому механізмі регулювання ринкової активності і взаємодії між учасниками біржі. Багато хто знає, європейська система регулювання ринків славиться по всьому світу, і поряд з відомими представниками в особі MiFID і CySec дозволяє фінансовому середовищі інтенсивно розвиватися.

Algobit відгуки трейдерів

Ми давно вже обіцяли написати відгук про Algobit - автоматизованої паспортної системи сигналів від брокера бінарних опціонів OptionBit, але все як то руки не доходили. А тут кінець календарного місяця - можна підводити підсумки заодно і систему протестували. Про це ми і поговоримо в цьому огляді. Algobit - огляд системи Треба віддати належне OptionBit - вони перші ввели в торгівлю бінарними опціонами робота.

Стратегія на основі алігатора і ковзають середніх

Сьогодні ми розглянемо стратегію для бінарних опціонів, в основі якої лежить знаменитий індикатор Білла Вільямса - "Алігатор". Кожен, хто має уявлення про ринок, знайомий з цим індикатором і розуміє, що в умовах появи однозначних тенденцій, цей індикатор дає відмінні можливості для торгівлі. Алігатор чудово вивчений для роботи на ринку форекс, але як же бути з бінарними опціонами?

Індикатор алігатор

Автором індикатора Алігатор є загадковий легендарний трейдер Білл Вільямс. Всесвітню славу Біллу приніс його знаменитий метод аналізу ринку, заснований на поєднанні теорії хаосу і психології трейдерів. Алігатором цей індикатор називається неспроста. Він складається з трьох ліній, що позначають собою щелепу, зуби і губи звіра, які допомагають трейдерам визначити імпульс до початку або закінчення тренда.

Alpari. ru: огляд, відгуки, демосчете на бінарних опціонах

Починаючи з 1998 року Альпарі веде свою роботу. Спочатку фінансові ринки цієї компанії обмежувалися ринком форекс. І там брокер неабиякого успіху, ставши одним з лідерів, компанією, яка користується великою повагою трейдерів. Популяризація бінарних опціонів привела до того, що в 2013 році Alpari став надавати своїм клієнтам ще й цей фінансовий інструмент.

Alpen Garant - шахрайський проект

Проект Альпен гарант (alpen-garant-tech. ru; alpengarant.ru) являє собою черговий диво сервіс для бінарних опціонів, який, як запевняє автор, приносить бессметние багатства кожній людині. Природно, все це добро віддається просто так.. Прийнято так у нас, у росіян, допомагати один одному. А якщо серйозно - проект абсолютний лохотрон, побудований на казках.

Аналітика бінарних опціонів

Дуже часто багато трейдерів для торгівлі на фінансових ринках користуються різними джерелами інформації. Одним з таких джерел є аналітика бінарних опціонів онлайн. Саме вона допомагає трейдерам приймати правильні рішення і успішно торгувати на ринках. Що таке аналітика Аналітика на будь-яких ринках, в тому числі і в бінарних опціонах, включає в себе обидва види аналізу ринків, прогнози по ним.

AnyOption: огляд, мінімальний депозит, відгуки про брокера

Брокер Anyoption є однією з найстаріших компаній в даній ніші. Платформа брокера влаштована таким чином, що торгівля бінарними опціонами відбувається швидко, зручно і якісно. Ми пропонуємо Вам огляд та відгуки трейдерів про цю компанію. Зміст огляду Загальна інформація Регуляція брокера Торгова платформа Переваги роботи Демо-рахунок Виведення коштів Відгуки трейдерів Рейтинг: 5.