Бінарні опціони

На цій сторінці зібрані останні і найбільш прибуткові статті, присвячені торгівлі на бінарних опціонах. Тут ви зможете знайти стратегії, торгові системи, огляди брокерів

10 Правил трейдера

Сьогодні я хотів би поговорити про основні правила трейдера. В общем-то певні правила є у всіх сферах діяльності. Починаючи від правил російської мови і закінчуючи стрільбою з лука. Правил у трейдерів, звичайно ж, може бути безліч, але я хотів би виділити 10 основних. Отже, давайте без зайвих прелюдій перейдемо безпосередньо до теми.

10 Секретів трейдера бінарних опціонів

Друзі, ви часто просите у мене розповісти про секрети трейдерів. Що ж, давайте саме про це і поговоримо в сьогоднішній статті. Адже насправді, які б обіцянки нам ні давала реклама, професія трейдера не найпростіша і вимагає певних навичок. Звичайно, всі ці правила досить умовні, можна не дотримуватися їх і заробити пару сотень, що називається, «на шару».

13 Способів, як програти на бінарних опціонах

Ну що ж, сьогодні кожен другий готовий дати рекомендації, як не програти на бінарних опціонах, а навпаки, заробити і стати практично мільйонером. Але все чомусь мовчать на тему того, як програти на бінарних опціонах, як злити весь свій депозит зі 100% гарантією. І дарма мовчать, інформація-то дуже важлива.

"20 Пунктів в добу" торговий принцип

Ми продовжуємо знайомити наших читачів з прибутковими стратегіями. На цей раз мова піде про досить простий і цікавою системі, яка приносить стабільно близько двадцяти пунктів в день. Вона так і називається стратегія 20 пунктів на добу. Стратегія підходить і для форекса і для бінарних опціонів. Крім того, що дана система дуже прибуткова, вона ще й проста навіть незважаючи на те, що в ній використовується два індикатори.

24 Option оштрафований CySEC на 156000 євро

В останні місяці CySEC прийшла в сильне збудження і згадала що це, взагалі-то, державний регулюючий орган. Штрафи посипалися як з рогу достатку. Хто на них вплинув і чому те, що раніше бінарним і форекс компаніям сходило з рук, нині викликає незадоволення регулятора? Або вплив європейських фінансових властей, або кіпріоти, так би мовити, набивають собі ціну.

247 Benefit - відгуки трейдерів і огляд проекту

[Box] Я вітаю всіх сторінках нашого порталу. Ми продовжуємо розглядати сервіси, які пропонують трейдерам можливість заробити на бінарних опціонах. У сьогоднішній статті ми розглянемо такий проект, як 247 Benefit. Його автором є Дмитро Воробйов, який обіцяє всім почати заробляти до 600 доларів кожен день.

24Option. com: відгуки, демо рахунок, мінімальний депозит

Брокер бінарних опціонів 24option. com є одним з визнаних лідерів цього ринку. Платформа компанії влаштована таким чином, що торгівля опціонами відбувається швидко, зручно і якісно. Ми пропонуємо Вам огляд та відгуки трейдерів про цю компанію. Зміст огляду Загальна інформація Торгова платформа Виведення коштів Відгуки трейдерів Рейтинг: 4.

24Option: розлучення чи ні? штрафи

Офіційний сайт брокера: www.24option.com, Мінімальний депозит: 200 $, Мінімальна ставка: 24 $. Ну що, дорогі друзі, сьогодні у нас в програмі суцільні «скандали, інтриги, розслідування», як то кажуть. Поки не вщухають суперечки в мережі про те, чи є брокер 24option розлученням або ж немає, свою думку «висловив» і CySEC.

24Option відгуки

Відгук про брокера більш не актуальний. Актуальна інформація є в коментарях. Сайт брокера: www.24option.com, Мінімальний депозит: 200 $, Мінімальна ставка: 24 $. Ні для кого не секрет, що 24option є одним з найвідоміших брокерів бінарних опціонів у всьому світі. По всьому світу трейдери довіряють свої гроші цій торговій платформі.

24Option сигнали

Бінарні опціони самі по собі досить прості, але сучасний ринок спрощує їх до межі можливості. З того моменту, як цей вид торгівлі став доступний для більшості трейдерів, питання отримання якісних сигналів став одним з найгостріших і обговорюваних. Суть сигналів зводиться до того, що трейдер отримує конкретні рекомендації від третьої особи про те, в якому напрямку здійснювати угоди з того чи іншого базового активу.

5 Важливих порад початківцю трейдеру бінарних опціонів

+ Поради бінарним новачкам 1. Обережно з бонусами 2. Уникайте шахраїв 3. Демо-рахунок 4. Читайте умови брокерів 5. Заздалегідь пройдіть верифікацію рахунку Досвідчений недосвідченому Розглянемо 5 архіважливих рад, до яких ви повинні прислухатися з самого

5 Етапів становлення трейдера

Сьогодні пропоную поговорити про етапи становлення трейдера бінарних опціонів. Не секрет, що професійними трейдерами не народжуються, ними стають. Давайте обговоримо ці етапи, через які проходить кожен новачок на шляху свого торгового становлення (розглянемо на прикладі гіпотетичного трейдера «Х»).

6 Видів трейдерів бінарних опціонів

Сьогодні пропоную поговорити про види трейдерів бінарних опціонів. В общем-то стандартна класифікація на дейтрейдерів, скальперів тощо. Всім і так відома. Я хотів би дати іншу класифікацію, більш життєву чи що. Отже, за роки практики я виявив для себе наступну сортування трейдерів, всього 6 видів: Гравці, халявщики, Граальщікі, Трейдери завтрашнього дня, Грабельщікі, Професіонали.

60 Секунд або "Турбо"

+ 60 Секунд: думка 1 60 секунд: думка 2 Плюси Мінуси 60 секунд: думка 3 60 секунд: думка 4 60 секунд: думка 5 60 секунд: думка 6 Думка Binguru Бінарні опціони 60 секунд, вони ж "турбо", неймовірно популярні у новачків. Власне, до ворожки не ходи - починаю

60 Секунд або "Турбо"

+ 60 Секунд: думка 1 60 секунд: думка 2 Плюси Мінуси 60 секунд: думка 3 60 секунд: думка 4 60 секунд: думка 5 60 секунд: думка 6 Думка Binguru Бінарні опціони 60 секунд, вони ж "турбо", неймовірно популярні у новачків. Власне, до ворожки не ходи - починаю

60 Seconds: огляд та відгуки про брокера

Брокер 60 Seconds це сучасний сервіс, які надає ефективну платформу для торгівлі бінарними опціонами. У даній статті ми проведемо огляд брокера 60Seconds, а також розглянемо відгуки клієнтів компанії. Загальна інформація про брокера 60 Seconds Свою діяльність брокер 60 Seconds почав в 2013 році. За цей час він встиг зарекомендувати себе в якості сучасної компанії, яка надає якісні послуги з торгівлі опціонами.

7 Помилок початківців трейдерів

За останній час я отримав багато листів з проханнями про допомогу від початківців трейдерів, які «злили» свій перший депозит на користь брокера бінарних опціонів. Я провів невелике дослідження про те, які основні помилки роблять трейдери на початку свого шляху на бінарних опціонах. Протягом декількох місяців я вів табличку в екселя, куди записував дані про основні помилки серед початківців трейдерів.

99Binary

[Box] [maxim_box] Брокер бінарних опціонів 99 Binary є відносно молодою компанією, яка створювалася командою професіоналів фінансових ринків. Брокер пропонує всім своїм клієнтам якісні послуги, допомога в навчанні торгівлі на фінансових ринках і російськомовну підтримку. [/Maxim_box] [/box] 99Binary - реєстрація, види опціонів, базові активи [Box] Для того, щоб почати роботу з брокером бінарних опціонів 99Binary, необхідно пройти стандартний процес реєстрації і внести кошти на торговий депозит.

Беззбиткова стратегія для бінарних опціонів

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про беззбиткову стратегію для бінарних опціонів. Хочу відразу сказати, що вона передбачає використання методу Мартінгейла, а як ви самі, напевно, розумієте це пов`язано з високими ризиками. Беззбиткова стратегія для бінарних опціонів призначається для тайм-фрейму M15.

Проста стратегія для бінарних опціонів «гуппі»

Відомий трейдер Деріл Гуппі винайшов систему множинних ковзають середніх. Ця система допомагає досить наочно характеризувати настрою ринку. Стратегія була названа в честь його імені, хоча більшість трейдерів думає, що названа вона на честь акваріумних рибок гуппі, які славляться своєю яскравим забарвленням і невибагливістю.