Бінарні опціони на біржові індекси

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Часто, трейдери вибирають біржові індекси, в якості базових активів для бінарних опціонів. Цей вибір обумовлений як досить великою кількістю активів, що дозволяє робити вибір між ними, так і тим, що бінарні опціони на біржові індекси дозволяють отримати досить вагомий прибуток навіть на відносно спокійному ринку.

Що таке банерна опціони на біржові індекси

Для того, щоб відповісти на це питання, давайте спочатку розберемося, що таке бінарний опціон. Це контракт з фіксованою вартістю, заздалегідь певною прибутковістю, який виконується в обумовлений момент часу. Такий вид контракту полягає на певний базовий актив. Розглядаючи біржові індекси в якості базових активів можна сказати, що вони відмінно підходять для торгівлі на ринку бінарних опціонів. Цьому є безліч пояснень. Однак ми наведемо їх пізніше, а поки визначимося, які бувають фондові індекси.

Мабуть, одним з найвідоміших фондових індексів є промисловий індекс Доу Джонса, який виходить шляхом отримання середньозваженої вартості цінних паперів тридцяти компанія. Котирується індекс на біржі NYSE і NASDAQ.

Бінарні опціони на біржові індекси можуть мати в якості базового активу і такий, досить цікавий індекс, як S & P500, який включає в себе п'ятсот найбільших компаній Сполучених Штатів Америки.

Біржові індекси є і не тільки на американському фондовому ринку. Наприклад, в Європі, великою популярністю користується CAC 40 - цей індекс показує динаміку сорока найбільших французьких компаній. Німецький фондовий ринок характеризується таким індексом, як DAX. Цей індекс складається на підставі 30 провідних компанія Німеччини. Що стосується Великобританії, тут є свій фондовий індекс FTSE 100. У нього входять 30 найбільших компанія Туманного Альбіону.

Бінарні опціони на біржові індекси - переваги

Фондові індекси в якості базових активів для бінарних опціонів мають ряд вагомих переваг. Ми вже відзначали, що існує досить велика кількість різних фондових індексів, тому одне з найважливіших переваг трейдера бінарних опціонів, який вибирає їх в якості базового активу полягає в тому, що у нього є широкий вибір і можливість роботи з безліччю стратегій.

Багато трейдерів вважають, що фондові індекси, на відміну від тих же цінних паперів компаній, набагато легше прогнозувати і тому базові активи на них користуються такою великою популярністю на ринку бінарних опціонів. Тим більше, що окремі акції можуть давати досить сильні коливання, чого не буде спостерігатися в підвішеному індексі.

Бінарні опціони на біржові індекси дають і ще одна вагома перевага. Ризики у цього виду базових активів для бінарних опціонів набагато нижче, ніж ризики при торгівлі акціями. Наприклад, S & P 500 включає в себе акції 500 великих компаній США. Трейдеру не обов'язково купувати самі ці акції, якщо є можливість торгувати агрегованих індексом, який згладжує коливальні рухи за деякими з них.

Торгувати індексами можна 24 години на добу, так як біржі відкриваються по всьому світу в різний час.

Таким чином, бінарні опціони на біржові індекси дозволяють трейдеру прибутково торгувати інструментами фондового ринку. Фиксированность ризиків і заздалегідь відома прибутковість бінарного опціону є запорукою успіху і отримання досить високих доходів.

Найпопулярніші біржові індекси:

  1. Nikkei 225
  2. РТС і ММВБ
  3. DowJones
  4. Індекси країн, що розвиваються
  5. S & P 500 і NASDAQ 100
  6. FTSE
  7. DAX 30
  8. CAC 40