Бінарні опціони для новачків

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Бінарні опціони - це унікальний торговий інструмент, який дозволяє не тільки заробляти, але і страхувати свої ризики. Інтерес до цього інструменту стає дедалі більше. Сьогодні ми поговоримо про ази цього фінансового інструменту і розглянемо бінарні опціони для чайників - це саме те, що потрібно знати на початковому етапі.

Навчання торгівлі для новачків


Бінарні опціони для новачків представляють таким казковим контрактом, де все просто і зрозуміло. Саме цю ідею намагаються прищепити трейдерам багато навчальні проекти. Але це помилка. Я рекомендую спочатку зізнатися самому собі, що опціони це дуже складно, і тільки після цього приступати до навчання.

Алгоритм роботи бінарних опціонів простий - ми відкриваємо угоду (заздалегідь знаємо скільки інвестували і скільки можемо заробити), просто вказавши напрямок торгівлі вище або нижче, і чекаємо.

Якщо ми купили контракт на підвищення, то можливо 3 варіанти розвитку подій:

 1. Ціна експірації вище ціни покупки. В цьому випадку ми заробили.
 2. Ціна експірації збіглася з ціною покупки. Залежно від брокера такий результат прирівнюється або до втрати грошей, або до повернення інвестиції.
 3. Ціна експірації нижче ціни покупки. В цьому випадку ми втратили гроші.

Якщо купується опціон пут, то трейдер отримує прибуток тільки в тому випадку, якщо ціна активу до моменту експірації виявиться нижче ціни активу на момент покупки. З опціоном Колл все навпаки.

З чого почати навчання бінарних опціонах

Починати вивчення торгівлі, як це не банально звучить, слід з азів. Для цих цілей на нашому порталі їсть відразу кілька корисних розділів:

 1. Школа опціонного трейдера. Тут зібрано буквально все, що може бути корисно в торгівлі. Це інформація, як для початківців, так і для більш досвідчених інвесторів.
 2. Курс для трейдерів опціонів. Тут зібрані уроки про весь торговий процес. Перевага курс а в тому, що в ньому 8 уроків, які орієнтовані саме на початківців трейдерів.
 3. Вебінари по опціонах і онлайн заняття. Наш портал періодично проводить заняття, записи яких ви можете вивчати. Наші аналітики піднімають багато тем, які новачкам можуть істотно допомогти.

Крім того, ви можете використовувати безкоштовні матеріали від брокерів (практичного толку від них мало, але в якості додаткової інформації використовувати можна). Наприклад, можете скачати книгу для новачків про торгівлю від брокера DragonOption. У інших компаній книги схожі на цю, тому додатково щось викладати сенсу немає.

Бінарні опціони часто використовуються трейдерами для страхування своїх ризиків. Бики на Форекс, можуть купувати опціони Пут, а ведмеді - Колл. Переваги тут очевидні: в разі втрат на Форекс, трейдер зможе отримати до 70 відсотків і вище на бінарних опціонах. А якщо він заробив на Форекс, то втратить всього лише ту суму, яку він вклав.

Тут представлено все про бінарних опціонах, що може бути корисно для навчання. Будь-які питання про торгівлю ви можете задавати в коментарях або на форумі.

Що повинен знати новачок?

Всі ми колись були в ролі новачка на ринку. Я особисто пам'ятаю свій досвід - було величезне бажання прибутково торгувати, але я не міг навіть уявити з якого боку слід підходити до розвитку цієї ідеї. З одного боку в інтернеті величезна кількість матеріалів, але з іншого боку - вони в масі своїй однотипні і носять стрімкий хаотичний характер. Це як мозаїка. Нам дають окремі її елементи, але не пояснюють як з них скласти загальну картину. І дана тема, насправді, дуже велика. Розглянути її в рамках однієї статті просто неможливо. Тому я просто опишу список з кого плеса заходів (знань), які обов'язково повинні бути в арсеналі трейдера:

 • Уміння читати ринок. Ви повинні підвищити свою фінансову грамотність, щоб ви чітко розуміли руху ринку, і що за ними стоїть. Я не кажу про свічці на 60 секунд. Йдеться про глобальні тренди. Для вас не повинно бути загадкою чому євро-долар останні 2 роки падає.
 • Уміння управляти капіталом. Це перший крок до прибуткової торгівлі, оскільки якщо ви цього робити не вмієте - отримати прибуток в результаті просто неможливо.
 • Бути психологічно стійким. Торгівля дуже нервовий і емоційний процес. Часто люди на емоціях відкривають (або закривають) такі позиції, які абсолютно нелогічні. Більш того, часто після цього люди просто не можуть пояснити свої вчинки. Ось від цього потрібно позбавлятися. Вчіться контролювати себе.
 • Чітке дотримання правил торговельної стратегії. Здавалося б це дуже просто, але насправді - дуже складно. Спробуйте зробити поспіль хоча б 50 угод, за якими ви б могли сказати, що вони на 100% (без будь-яких умовностей) відповідають стратегії.

Це базові елементи, які обов'язково повинні бути в арсеналі трейдера. І починаючому трейдеру потрібно вчитися в першу чергу саме цього, а не тому як працювати з десятками стратегій і сотнею індикаторів.

Також можу порекомендувати такі матеріали, які можуть стати в нагоді для почав навчання:

 • Базові активи для бінарних опціонів
 • Торгові рекомендації бінарних опціонів
 • Бінарні опціони для жителів Росії
 • Аналітика бінарних опціонів
 • Онлайн графік бінарних опціонів