Як заводський роботяга в uTC FORTS брав участь. День 3.

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Терпіння і труд все перетруть.

Перед торговою сесією..

Доброго дня!

Почну сьогодні з того, що скажу сокраментальную фразу, знайому всім.. ЯК ЖЕ Я НЕ ВИСПАЛСЯ11!!!!

Стан нестоянія. І це не від того, що пізно ліг. Ліг як зазвичай, 12-ти ще не було. Вся справа в трейдингу. Я дійсно став в рази більше втомлюватися. Від нескінченного перегляду графіків у мене вже відвалюються очі, і до 17: 00 у погляді как-будто пелена. І так із зором не все гаразд, а тут ще це.. До речі, не пов'язую це з тим, що я поєдную трейдинг з основною роботою. Тобто це ніякі не перевантаження. Скоріше навпаки. Періодичні відволікання на основну роботу допомагають привести думки в порядок і якось розворушитися. Але довгі години концентрації на екрані вимотують набагато сильніше такої ж кількості часу біля верстата.Сто відсотків. Я перевіряв.

Крім того я починаю потихеньку стикатися з проблемою тайм-менеджменту. Як на зло, на основній роботі всім різко стало щось від мене потрібно. І це вимагає від мене деяких зусиль і часу. А час-то все на трейдинг йде. Буду вирішувати це питання..

Переосмислення підготовки до торгів.

Перед початком торгової сесії я задумався про те, ЩО конкретно дає попередня підготовка. Нагадаю, у мене попередня підготовка це:

 • Виявлення нових рівнів і корекція положення існуючих на годинному графіку
 • Огляд закриття закордонних ринків
 • Розробка сценаріїв поведінки інструментів на майбутній сесії

Якщо перший пункт - це абсолютна необхідність, то другий і третій викликають сумніви. Чи не тому, що вони не важливі. Скоріше тому, що на даний момент ваш покірний слуга не володіє достатнім багажем знань для аналізу цієї інформації. Тобто, по-просту кажучи, для мене це "фількіна грамота". Тому я вирішив, що стратегію торгівлі на день буду формувати через 20 хвилин після відкриття сесії. Такий хід цілком укладається в алгоритм, за яким торги в першу годину заборонені. Це дає мені деякі переваги: ​​

 • точно зрозумілі рівні, у яких варто зосередити свою увагу
 • визначений локальний тренд
 • відома реакція ринку на зовнішні події
 • не треба нічого вигадувати

І дійсно, після 20 хвилин з початку торгової сесії, вийшла цілком зрозуміла картина.

Подивившись на графіки, були зроблені прості замітки:

 • Si - LONG над 80600
 • RTS - SHORT від 63930
 • GAZR - SHORT після закріплення під 12580
 • SBRF - SHORT від 8630

У всіх чотирьох випадках локальний тренд збігається з глобальним, що вкрай вітається.

Угода номер 1.

Хтось, може бути, пам'ятає, що в попередні два дні перша угода за день була збитковою. Сьогоднішній день, на жаль, не виявився винятком. Відчайдушний пошук входу по GAZR дав свої плоди. Як і хотів, шукав SHORT. І начебто проторговка під рівнем була задоволена непогана. Але за алгоритмом я не міг виставити ордер на продаж поки різниця між максимумами свічок (люфт) не менше певного значення. А вони як на зло йшли все нижче і нижче, і угода, як ви розумієте, йшла все далі і далі. І тут НА ТОБІ! Потужний пробою з об'ємом, який закривається під рівнем..

Тут рученьки у автора затряслися, в очах загорівся бісівської вогник, а мозок пішов кудись у справах.. Загалом..

Відразу перед закриттям пробійної свічки під рівнем я зі спритністю ніндзя зайшов в угоду лімітці (де була ця спритність в минулі дні, коли ступінь криворукості зашкалювала?). Звичайно, відразу було зрозуміло, що затія так собі. Увійшов ні за алгоритмом, ні по здоровому глузду. Думав, що раз тренд вниз, то помилковий пробій тільки посилить формацію..

Думав.. У мене чомусь всі проблеми починаються зі слова "Думав". А у вас?

По суті, так. Помилковий пробою підсилює, ось тільки після нього проторговка повинна бути, підтвердження, що пробій дійсно помилковий. Але "заднім розумом" ми всі хороші. Беремо на замітку. Треба втихомиритись.

А тим часом позицію, природно, вибиває з проскальзиваеніем і я фіксую збитки -304 рубля.

Угода номер 2.

Трохи відійшовши від невдачі, я продовжив нишпорити в пошуках гарного входу. Орієнтири були всі ті ж. Однак, більшість інструментів вже порядно пішли від намічених рівнів. Але тут нафту подскачіл і РТС, до моєї невимовною радості, почав підбиратися до заповітної цифри 63930. Трохи не дійшовши до нього зупинився в районі 63800. Дочекавшись формування потрібної формації, виставляю ордер на продаж за 63740. І тут РТС почав мене відчувати. Протягом 10 хвилин він старанно наближався до потрібної мені позначці, але не забирав саме мій ордер. Я вже думав пересунути ордер трохи нижче (Знову він думав), але вчасно зібрався з думками і вирішив дотримуватися дисципліни, ризик-менеджмент і запастися терпінням.

Як ви, хлопці, займаєтеся цим кожен день? Це ж з якого металу повинні бути яйця зроблені? За ці десять хвилин я стільки всього передумати встиг, що жах. Тільки не кажіть мені, що "це ще дурниця"! І так знаю =)

В кінцевому рахунку ордер все-таки виповнився і настав час довгого очікування. Коли інструмент впритул наблизився до рівня 63930 я подумав, що "пора пакувати валізи". Розмір негативною нереалізованого прибутку обіцяв пишні похорони подальшим намірам попрацювати сьогодні. Коротше, прокинулася паніка. Після 3-го удару в рівень я вирішив трохи абстрагуватися і вийшов на свіже повітря.

Дійсно, навіщо сидіти, витріщатися в монітор і нервувати? Стоп варто. Більше ніж прописано в ризик-менеджменті не втратиш. У разі чого, є ще сила-силенна часу, щоб компенсувати втрати. Головне - робити висновки і не розслаблятися.

Повернувшись за термінал через 20 хвилин я виявив, що емітент уже в плюсовій для мене зоні. А ще через 20 хвилин угода була закрита за TAKE PROFIT. УРА товариші! Особистий рекорд по прибутку з однієї угоди встановлений на рівні + 1433. 31.

По-моєму, це маленька, але цілком заслужена перемога!

Таким чином, за сьогодні за допомогою Дисципліни, Терпіння і Підготовки було зароблено 1129. 31 руб. І це третій беззбитковий день поспіль!

Сподіваюся, до стресових ситуацій скоро виробиться якась резистивний, а то я аж спітнів =)

Оскільки на радощах я вирішив швидше вилити все емоції в блог, подальші торги були припинені.

Так що на цьому завершую свою розповідь.

Дякую за увагу!

До завтра!