Аналітика

Аналізуємо динаміку індексу sP500: знову криза?

Вітаю! Чим мені подобається фондовий ринок - так це своєю "передбачуваністю". Буквально вчора все аналітики в один голос рекомендували купувати умовний індекс "Х" і скидати індекс "У". Але тут трапляється референдум в Великобританії або посуха в Бразилії ... І ось вже потрібно якомога швидше купувати "У" і продавати "Х".

І знову розпил або невизначеність по рублю

Вітаю шановні читачі! Як ви пам'ятаєте, в четвер я публікував план торгівлі на п'ятницю 15. 08. 2015. Планував торгувати трикутник, однією з меж якого була межа двотижневого каналу. Викладаю результати: -1. 3% до рахунку. Ситуація з самого ранку виявилася суперечливою. Спочатку потужний бичачий імпульс на відкритті розвернуло ближче до кінця першої п'ятихвилинки.

А ви знаєте як в Вебмані перевести гривні в рублі?

Вітаю Вас всіх, друзі! Радий знову продовжити наш діалог після невеликої перерви. Сьогодні хочу поговорити ось на яку тему: багато хто з моїх читачів вже мають досвід роботи з електронними гаманцями, але далеко не всі відчувають себе "як риба у воді" в таких фінансових операціях. До того ж, щодня все нові і нові користувачі долучаються до подібних транзакцій, а ось знайти зручну інструкцію з виведення і обміну грошей не так-то просто.

Ще один спосіб швидко завантажити котирування для тестера стратегій

Друзі, всім привіт! Сьогодні, спілкуючись в чаті зі своїми колегами-роботрейдерамі дізнався про ще один спосіб швидко завантажувати історичні дані для ринкових котирувань. Перший спосіб я вже описував на своєму блозі пару місяців назад. Виявляється є більш просунуте рішення, ніж та поспішаю поділитися з вами!

Основні види деривативів і прості для розуміння приклади

Вітаю! Коли ми чуємо від когось про цінні папери, то в першу чергу, згадуємо про акції та облігації. Однак є ще й фінансові інструменти другого рівня - похідні від основних. І сьогодні ми коротко розглянемо види похідних цінних паперів (або деривативів). Що це таке? Якщо чесно, то торгувати похідними цінними паперами набагато простіше, ніж пояснити їх суть.

Книги про Уоррен Баффет і ТОП 5 улюблених видань легендарного інвестора

Вітаю! У 2015 році стан Уоррена Баффета оцінювався в $ 70 млрд. У 2008 році він очолив список найбагатших людей світу за версією журналу Форбс. Акції інвестиційної компанії Баффета Berkshire Hathaway з 2000 по 2010 рік зросли на 76%. За той же час знаменитий індекс S & P 500 впав на 11, 3%. Пару слів, сказаних в інтерв'ю Уорреном Баффетом, здатні обвалити котирування одних акцій і підняти вгору ціну інших.

Брейнштормінг: що це і наскільки він ефективний насправді?

Вітаю всіх, друзі! Суперечки на тему того, яка діяльність є більш ефективною, колективна або індивідуальна, в наукових колах ведуться вже давно. Це пов'язано з тим, що кожна організація і кожне підприємство зацікавлене в отриманні від свого персоналу максимальної віддачі, але стимулювати співробітників до розкриття свого потенціалу не завжди легко вдається.

Короткий огляд та відгуки клієнтів про брокера ВТБ 24

Вітаю! Сьогодні ми завершуємо першу серію оглядів популярних російських брокерів. На черзі брокер ВТБ: відгуки, послуги, тарифи, гідності / недоліки і моя особиста думка. Зміст 1 Трохи офіційної інформації 2 Умови інтернет-трейдингу і тарифи брокера 3 Додаткові послуги компанії 3. 1 Аналітика 3. 2 Навчання 3.

Брокер АТОН: об'єктивна оцінка і особиста думка

Вітаю! Продовжуємо серію оглядів популярних російських брокерів. Сьогодні в центрі уваги - відгуки про брокера АТОН, його тарифи та умови співпраці, гідності / недоліки і, звичайно, моя особиста думка. Офіційна інформація Повний найменування брокера сьогодні звучить як ТОВ "АТОН". Група компаній АТОН була заснована Євгеном Юр'євим в далекому 1991 році.

Огляд брокера АЛОР: відгуки, надійний і співвідношення

Вітаю! Продовжую серію постів про російських брокерів. Сьогодні мій "герой": АЛОР Брокер відгуки, історія, послуги, тарифи і особиста думка. Загалом, як завжди. Зміст 1 Знайомство з компанією 2 Доступні ринки і інструменти 3 Тарифна політика 3. 1 Фондовий ринок 4 Додаткові послуги 4. 1 АЛОР-Робот 4. 2 Консультаційне обслуговування 4.

Огляд брокера wforex: відгуки та особисте враження

Вітаю вас, передплатники та гості мого блогу! На жаль, частіше, ніж хотілося б, огляди брокерських компаній перетворюються в детективні історії. Це по-своєму цікаво і допомагає новачкам не робити необачних кроків. Але куди приємніше дізнатися, що є компанії, які дорожать своєю репутацією і поважають клієнтів.

Чи можна обміняти порвану купюру в Ощадбанку і чи приймуть долари?

Вітаю! Чим погані паперові гроші? Тим, що вони не тільки знецінюються з кожним роком, а й "псуються" в самому прямому сенсі. Купюри рвуться, випадково потрапляють в пральну машину і заливаються чорнилом. У магазині такі гроші якщо і беруть, то неохоче і рази з п'ятого-десятого. Чи можна обміняти порвану купюру в Ощадбанку?

Чи можна заробити на лайок, репоста і коментах ВКонтакте?

Добрий день, дорогі друзі! З настанням літа учнівська молодь за традицією вирушає в тривалу відпустку. Грошей у студентів і школярів зазвичай не буває багато, тому вони активно шукають можливості заробити. До речі, цим питанням спантеличені не тільки учні, а й багато працюючі дорослі люди. В цьому плані інтернет надає воістину необмежені можливості.

Індекс китайського фондового ринку: Що? Де? Коли?

Вітаю! Помітили, що з літа минулого року світові фінансові ринки кілька лихоманить? І мало хто пам'ятає про те, що все почалося з Китаю ... Сегодня "герой" мого поста - індекс китайського фондового ринку під назвою Shanghai Composite. Що з ним відбувається зараз, і які перспективи індексу на найближче майбутнє?

Налаштовуємо основні параметри скрипта і режим агента в tSLab

Вітаю шановні читачі, сьогоднішній пост я б хотів присвятити налаштування лабораторії TSLab. Про те, як налаштувати ТСЛаб для запуску скрипта в торгівлю на реальному рахунку, ми говорили минулого разу. Тому сьогодні поговоримо про налаштування безпосередньо скрипта. В параметри скрипта можна дістатися натиснувши в будь-якому вільному місці редактора правою кнопкою миші і вибравши пункт "Властивості".

Огляд кредитної картки Ренесанс банку: плюси і мінуси

Доброго времени суток, читачі мого блогу. Ви ще не є "щасливим" власником кредитної банківської карти, яка ефективно поєднує в собі засіб платежу і можливість доступу до банківської позичку? Якщо так - то пригадайте останню ситуацію, коли Ви потрапляли випадково на розпродаж в магазині і з гіркотою виявляли нестачу готівки для здійснення вигідних покупок.

Огляд кредитних карт від банку Тінькофф: умови користування і приховані тарифи

Всім привіт! Ось і настав перший день літа, а це означає, що багато хто з Вас починають замислюватися про відпочинок, планувати поїздку до моря або на турбази. Будь-який відпочинок автоматично має на увазі прямі або непрямі витрати, але на які жертви не підеш заради гідних вражень і емоцій? ! А ось як бути в разі, якщо заздалегідь відкласти на літню поїздку не вдалося, а довгоочікувана відпустка не за горами?

Поточні котирування на мідь і прогноз на майбутнє

Всім привіт, друзі! На початку сьогоднішньої бесіди дозволю собі задати Вам одне питання: "Назвіть відомі Вам дорогоцінні метали?". Нескладно, чи не так? Звичайно, 90% респондентів дадуть відповідь: "золото, срібло, платина", ну і, мабуть, все. Але це класичні дорогоцінні метали, а згідно з останніми реалій, цей список можна сміливо доповнювати ще одним представником: це мідь.

Депозитні сертифікати - це прибутковіше депозитів і надійніше ПІФів?

Вітаю! Минулого тижня отримав дуже цікавий лист від передплатника, в якому він просив проконсультувати його з інвестиційного інструменту під назвою "Депозитний сертифікат". Чесно кажучи це питання застав мене зненацька, оскільки раніше я про нього навіть не чув! Розібравшись з пропуском в знаннях, поспішаю поділитися цією неймовірно цінною інформацією з вами, дорогі друзі.

Руйнуємо міфи про "розкручених" форекс трейдерів Росії і світу

Вітаю вас, гості та передплатники! Всім хочеться побільше і швидше заробити, щоб насолоджуватися багатством і свободою не в старості, а в молодості. Але чи реально цього домогтися, чи є достовірні приклади? Зараз і спробуємо розібратися. Наш сьогоднішній герой - форекс трейдер. Билинні богатирі форекса Біржові трейдери та інвестори, які заробили величезні статки, у всіх на слуху.