Американські мідкепи: У медицині змінився лідер

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!


Індекси S & P 400 MidCap - медицина
У медичних акціях на нью-йоркській фондовій біржі цього літа змінилося відразу кілька лідерів. В середині червня жваво вели себе акції лікарень і госпіталів, їх зростання склало відразу +11% - + 13%. В кінці місяця прибуток на них пофіксити, але до середини липня міхур знову надувся, на 11%. Завершення липня відбулося на більш скромних оцінках 5% -7%, проте акції лікарень і госпіталів, включаючи Health Management (HMA), Kindred Healthcare Inc (KND), Lifepoint Hospitals (LPNT) і Lincare Hldgs Inc (LNCR), а також Universal Health Services (UHS), Community Health Systems (CYH) і VCA Antech Inc (WOOF), проявили себе як дуже цікавий об'єкт для інвестицій.
Сектор медпослуг як такої розчарував в червні, майже не рухаючись, але злетів в липні на 8% -9% вище рівнів пізньої весни. Акції дистриб'юторів технологій прочухалися теж тільки в середині липня, на 6% -8%.
Справжнім лідером в сфері медичних акцій в липні стали папери виробників медичного приладдя, зростання яких досяг 14% -16%. При цьому акції Біотех не піднімалися більше 12% над рівнями пізньої весни.
Здається, що з точки зору покупки акцій на біржі? Зараз саме час підбирати Біотех і ще не пізно вкластися в Medical Supplies. Варіантами інвестицій в цій сфері є акції ABMD, СYBX, ARAY, LMDTF, AEMD, TFX, RGIN, KRVR, KIPS, IVVI, IMSU, ISR, IOPDQ, IFIXQ, NSPR, HHGM, HSIC, HGR, FSPM, ELMD, DYNT, DBTX.