Все про форекс і навіть більше

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

все о Форекс Чи можна знати все про Форекс? Скоріш за все ні. А чи потрібно знати все про Форекс, щоб заробляти валютним трейдингом? Відповідь та сама - зовсім не обов'язково. Є базові знання про валютній біржі, на які будуть нашаровуватися нові, що дозволяють отримувати прибуток на коливаннях валютних пар.

Сьогодні ми розглянемо питання "Які знання потрібні для того, щоб отримувати стабільний прибуток з ринку Форекс?" Чи достатньо цих знань? З чого краще почати свій шлях валютного спекулянта новачкові? Де шукати потрібну інформацію, а чого варто уникати? Про все це - читайте нижче.

Міфи і правда Форекс

Отже, уявімо собі, що ви визначилися і хочете заробляти на Форекс. Неважливо, звідки ви дізналися про валютній біржі - побачили рекламу на маршрутці, кликнули по банеру на сайті або вашого друга запросили на безкоштовну презентацію. Важливим є те, що ви отримали інформацію, яка вас зацікавила. Зібрали додаткову інфу в мережі або розпитали практикуючого трейдера. Ви знаєте, що на Форекс можна заробляти. Вам подобається ідея працювати на себе, заробляти гроші власним розумом, не залежати від начальників і т.д.

А тепер наважимося вас трохи розчарувати. Виходячи з власного досвіду, розвіємо кілька міфів про Форекс і повірте, справа йде саме так:

1. Форекс - це не швидкі гроші.

Заробити на Форекс можна. Але щоб заробляти стабільно, доведеться потрудитися. Теорія, практика, помилки, відновлення депозиту - з усім цим стикається кожен новачок. У багатьох опускаються руки. Якщо ви готові вкладати свій час в навчання трейдингу і вчитися на власних помилках - вітаємо, ви досягнете успіху! Якщо немає, залишайтеся і далі працювати "на дядю".

2. Щоб отримувати прибуток на Форекс, потрібні не тільки знання і досвід, а й гроші.

Навіть якщо ви супертрейдер, вам знадобиться хороший депозит для отримання прибутку. Адже потрібно на чомусь торгувати! Починати радимо з демо рахунку, потім переходити на центовий, і тільки в разі стабільного прибутку хоча б протягом 2-х місяців переходити на доларовий. Хоча багато успішні трейдери продовжують торгувати на центових рахунках - через мінімального лота і торгових умов (наприклад, відсутність свопів). Хороший брокер для торгівлі на центовик - Forex4you.

3. Заробляти на Форекс, нічого не роблячи, не вийде! По крайней мере, в перший час.

У майбутньому ви зможете використовувати зусилля інших трейдерів для отримання прибутку. Іншими словами, ви стаєте інвестором. Зараз же вам потрібно навчитися торгувати самому. Інвестора від трейдера відрізняють вміння правильно оцінювати рентабельність (прибутковість) інвестицій, ризики і правильне управління капіталом. Інвестор повинен володіти капіталом і вміти правильно його розподілити (вкласти). Інвестор може використовувати кілька способів отримання прибутку. Трейдер торгує вручну або використовує радників.

Розвиток інвестиційно-брокерської діяльності призвело до того, що стати інвестором сьогодні може кожен, навіть не володіючи великим капіталом. Для багатьох вкладів мінімальна сума вкладення складає від 10 до 100 $, що. погодьтеся, доступно кожному. Серед інвестиційних інструментів на Форекс можна виділити ПАММ-рахунки, копіювання стратегій або угод (сервіси Share4you і InstaCopy) та інші. Окремо варто згадати про радників (торгових роботів) Форекс, але це, скоріше, окремий вид трейдинга, ніж вкладення.

Таким чином, можна з повною впевненістю стверджувати, що навіть на старті ви можете комбінувати свою діяльність як трейдера, так і інвестора.

Все про Форекс - стартові знання

З чого почати свій шлях валютного трейдера? Необхідні базові знання по трейдингу. Прочитайте 1-2 книги (класика на кшталт Елдера цілком підійде), одночасно відкривши демо рахунок і практикуючись на ньому. Все, що ви дізналися в теорії, намагайтеся відпрацьовувати на практиці. Тільки так ви зможете ефективно засвоїти нові знання.

Навчившись основ технічного і фундаментального аналізу, переходите до торговим стратегіям. На перших порах використовуйте чужі напрацювання, пізніше, можливо, вам вдасться придумати щось своє.

Обов'язково навчитеся працювати з торговими радниками. Ви повинні вміти встановити радник, протестувати його на історії, оцінити його торгівлю.

Чого варто уникати? Уникайте псведогуру, яких багато на форумах. Слухайте всіх (а краще - знаючих людей), але майте своє обгрунтована думка. В той же час не будьте категоричні. Пластичність і адаптивність особливо актуальні сьогодні, в тому числі і на Форекс.

Не зупиняйтеся на досягнутому. Час і досвід працюють на вас, а позитивні результати обов'язково будуть. Чи не відступайте перед невдачами, які теж обов'язково будуть.

Ось така проста, але корисне напуття. Повторимося, що все про Форекс знати неможливо, але правильно застосовуючи отримані знання, відразу або з часом цілком можна створити додаткове джерело прибутку. Це приємно для розуму і корисно для гаманця.

Бажаємо стабільних результатів в трейдингу і пам'ятайте, що прибутковість торгівлі дуже сильно залежить від обраного вами брокера!