Радник sicuro news дозволить заробити на виході важливих новин

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

sicuro-news

Радник Sicuro News є спеціалізованим торговельним роботом, який при виборі підходящого моменту для створення ордерів орієнтується на вихід важливих економічних новин. Цей торговельний робот оптимально підходить для тих трейдерів, які вважають за краще вести торги, грунтуючись на фундаментальному аналізі.

Sicuro News. Робочий алгоритм радника

Радник Sicuro News не володіє звичним для більшості торгових роботів торговим алгоритмом. Цей торговельний робот не веде самостійних торгів, а в процесі створення ордерів виконує накази трейдера.

Для того щоб розібратися з алгоритмом функціонування даного торгового робота, необхідно звернутися до особливостей фундаментального аналізу. Слід пам`ятати, що в основі фундаментального аналізу лежить вивчення поточної політичної та економічної ситуацій в будь-якої окремої країні або в усьому світі в цілому. Після ретельного вивчення ситуації можна з високим рівнем достовірності визначити, куди ціновий рівень буде рухатися в найближчим время.Обично трейдери, провідні торги, грунтуючись на фундаментальному аналізі, використовують для торгівлі невеликі тайм-фрейми, так як зазвичай після виходу важливих новин ціновий рівень може швидко рости або падати. Грамотно скориставшись подібними ситуаціями, ви зможете отримувати досить високий прибуток, практично не ризикуючи власним торговим депозитом.

Якщо ви вирішили торгувати вручну, використовуючи фундаментальний аналіз, то ви можете зіткнутися з серйозними проблемами через неможливість своєчасно створити угоду або оперативно пересунути трейлинг-стоп.

Радник Sicuro News дозволяє істотно спростити торгівлю, засновану на виході важливих новин. Безпосередньо перед виходом важливих новин торговий робот створює відкладені угоди на необхідної дистанції, після чого він чекає, як саме ціновий рівень зреагує на вихід новини. Як тільки виникає потужний рух в будь-яку сторону, відкладені угоди спрацьовують.

sovetnik-sicuro-news

Також слід зазначити, що радник Sicuro News для збільшення рівня прибутку застосовує Trailling Stop.

Для того щоб радник Sicuro News функціонував коректно, слід максимально точно задати в налаштуваннях час виходу важливої новини, на яку ви бажаєте заробити. На наступному етапі потрібно вказати, які саме угоди радник повинен створити, а також задати для них значення стопів. Якщо ви грамотно задасте необхідні параметри, то радник спрацює так як потрібно, а ви отримаєте бажаний прибуток.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Установка і настройка радника

На сьогоднішній день даний торговий робот поширюється абсолютно вільно, скачати Sicuro News ви можете, скориставшись посиланням, розміщеної ніже.Устанавлівается Sicuro News практично також, як і будь-який інший торговий радник. Після активації робота перед вами з`явиться вікно з настройками, точно таке ж як на картинці, розміщеної нижче.

skachat-sicuro-news

Налаштування радника Sicuro News

У вкладці «Вхідні параметри» ви зможете знайти стандартні настройки радника, які означають наступне:

 • У рядку «Order ID» ви можете активувати ідентифікатор ордерів. Встановивши в рядку значення менше1, радник буде управляти відразу всіма угодами, навіть тими, які були створені вручну і іншими роботами. Цифра 0 означає, що робот буде управляти не тільки своїми оборудками а й тими, що були відкриті вручну. Цифра більше 0 означає, що робот керує лише своїми оборудками.
 • У рядку «COMMENT» ви можете вказати замітки до всіх відкриваються роботом позиціями.
 • У рядку «Time news» ви можете вказати час виходу новин відповідно до часового поясу вашого брокера.
 • У рядку «Starts» вказується час в секундах, по закінченню якого робот почне управління угодами.
 • У рядку «Order delete» в секундах вказується час, по закінченню якого все, що не спрацював угоди будуть видалені.
 • У рядку «Lot» вказується величина застосовуваного лота.
 • У рядку «Procent Max Lot» вказується в процентах величина максимального лота. Якщо тут буде вказано значення 0, то ця функція працювати не буде.
 • «Step min» мінімальна дистанція між ціновим рівнем і угодами.
 • «Step max» максимальна дистанція між ціновим рівнем і угодами.
 • «Sleep» в цьому рядку вказується час в мілісекундах між відкриттям і модифікацією ордера.
 • У рядку «BU» прописується величина доходу в піпсах, при досягненні якого угода буде переведена в Б / У.
 • У рядку «SL» вказується величина Stop-Loss в піпсах.
 • У рядку «TP» вказується розмір Take-Profit.
 • У рядку «Tral» тут вказується розмір Trailling- Stop в піпсах.
 • «BUY STOP» тут ви можете активувати відкриття ордерів типу buy-stop.
 • «SELL STOP» в цьому рядку ви можете активувати відкриття угод типу sell-stop.
 • «Text color» в цьому рядку ви можете вибрати відтінок відображення інформації робота на графіку.

Якщо в рядку «time news» вказати минулий час, то позиції трейдер зможе створювати самостійно, а робот буде далі керувати ними, якщо в рядку «Order ID» вказати значення менше 1. За замовчуванням відкриття ордерів здійснюється на дистанції (step min step max) / 2. Радник управляє лише позиціями на графіку, на який він був встановлений.

Після внесення всіх необхідних змін в стандартні настройки радника, натискаєте на кнопку ОК, після чого в правому верхньому куті з`являється усміхнений смайлик і назва робота.

sicuro-news

Якщо ви не володієте достатнім досвідом ведення торгів на ринку Форекс, вносити зміни в початкові налаштування радника Sicuro News не рекомендується.

Даний радник відмінно підходить для тих трейдерів, які вважають за краще вести торгівлю на новинах. Тестувати даний робот на історії не має сенсу. Перед використанням доцільно протестувати його на демо-рахунку.