Радник nostradamus - високий прибуток при помірних ризиках

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

nostradamus

Nostradamus є досить прибутковий і при цьому безпечний радник. Даний робот не застосовує для ведення торгів ризиковані стратегії, такі як метод Мартингейла, що робить його використання досить безпечним. Радник Nostradamus є скальпера, він здійснює одночасну торгівлю в обидва напрямки, що дає можливість локірован позиції і закривати з прибутком навіть збиткові угоди.

Радник Nostradamus. алгоритм роботи

В основі даного робота лежать консервативні принципи торгівлі. Він не створює занадто ризикованих угод та витрачає досить багато часу для визначення оптимального моменту для входження в ринок. Завдяки цій особливості радник Nostradamus дозволяє отримувати стабільний прибуток при мінімальному рівні рісков.Еслі активувати спеціальну функцію автоматичного розрахунку розміру лота, радник Нострадамус буде самостійно збільшувати розміри лотів, що дозволяє отримувати значно більше прибутку.

Творці даного робота витратили величезну кількість часу на його оптимізацію, завдяки чому він показує хороші результати навіть при використанні стандартних налаштувань.

З результатами ведення торгів за допомогою радника Nostradamus ви можете ознайомитися на зображенні, представленої нижче:

sovetnik-nostradamus

Подібних результатів вдалося досягти при активації системи автоматичного розрахунку лота. Якщо ви будете використовувати фіксований розмір лота, то результати будуть значно скромніші. Але навіть при таких налаштуваннях за допомогою радника Nostradamus можна отримувати досить істотний прибуток.

Якщо ви вирішили використовувати даний радник для ведення торгів, слід пам`ятати, що незважаючи на його високу безпеку, можливі суттєві просідання торгового депозиту.

Радник може використовуватися для торгівлі практично на будь-якій валютній парі, але максимальну результативність він показує на парі євро / долар. Творці даного робота рекомендують використовувати для ведення торгів тайм-фрейми H1 і нижче.

Для досягнення максимального рівня прибутку радник Nostradamus повинен функціонувати цілодобово. Якщо ви з яких-небудь причин не можете тримати свій персональний комп`ютер включеним, то найкраще скористатися послугами VPS сервера. Завдяки цій послузі радник зможе вести торги без перерви і принесе вам максимальний прибуток.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Установка і настройка радника Nostradamus

Даний робот поширюється абсолютно безкоштовно. Радник Nostradamus завантажити ви можете, скориставшись посиланням, розміщеної ніже.Чтоби встановити Nostradamus радник, необхідно розпакувати вміст скачав архіву в каталог даний Метатрейдер 4. Далі слід перезапустити торговельну платформу, вибрати відповідний тайм-фрейм, валютну пару і перенести на графік радник. Після виконання, описаних вище дій, перед вами з`явиться вікно з настройками, таке ж як на розміщеної нижче зображенні.

nostradamus-skachat

Налаштування радника Нострадамус

Для оптимізації робота пропоную вам для початку вивчити стандартні настройки радника Нострадамус:

 • TakeProfit - тут відображається бажаний дохід від кожної досконалої операції, виражений в пунктах.
 • StopLoss - в цьому рядку встановлюється обмежувач ризиків на кожну відкриту угоду.
 • MagicNumber - тут вказується магічне число, яке буде допомагати раднику відрізняти свої угоди від інших. Ця функція дозволяє вести торгівлю під час роботи робота.
 • PipStep - тут вказується відстань між ордерами в пунктах.
 • MaxOrders - максимально можлива кількість угод, які можуть бути відкриті.
 • TrailingStop - в цьому рядку вказується величина трейлинг стопа, виражена в пунктах.
 • TimeToWait - час очікування, після закінчення якого відкладені ордери будуть видалені.
 • Lots - в цьому рядку вказується величина лота для відкриття ордерів.
 • UseRiskPercent - в цьому рядку ви можете активувати функцію автоматичного розрахунку лота, який буде визначатися в залежності від наявних на рахунку грошових коштів.
 • MaxOrderLot - тут вказується максимально можливий торговий лот, який робот буде використовувати для відкриття.

Після закінчення процесу установки необхідно натиснути кнопку «Ок» і радник почне функціонувати. У правому верхньому куті вашого торгового графіка з`явиться назва робота і усміхнений смайлик, такий же, як на розташованій нижче зображенні.

sovetnik-nostradamus-otzyvy

Якщо ви є початківцем трейдером і не має необхідний досвід ведення торгів, то краще за все не змінювати параметри радника, а використовувати стандартні параметри. В іншому випадку робот може функціонувати некоректно, що, в свою чергу, може стати причиною виникнення збитків.

Радник Нострадамус. Відгуки

На просторах інтернету ви зможете знайти найрізноманітніші відгуки про радника Нострадамус. Одні трейдери захоплені ці роботом, інші, навпаки, проклинають той день, коли вирішили використовувати його.

Радник Нострадамус відгуки свідчать про те, що версія робота «S» є найуспішнішою. Обумовлено це тим, що у неї найнижчі ризики, що набагато важливіше, ніж високий рівень прибутковості. На основі численних відгуків про радника Нострадамус мені вдалося виділити основні його переваги:

 • Підходить для використання як під час сильного тренда, так і вчасно флета.
 • Ніколи не зливає депозит.
 • Висока стабільність і хороша прибутковість.
 • Для використання даного радника немає необхідності у великій грошовій сумі.

Деякі трейдери стверджують, що даний радник працює на основі ковзних середніх і Parabolic SAR. Але так воно насправді, ніхто не знає. Одні стверджують, що радник найкраще працює під час консолідації на ринку, інші - під час тренда.

Для того щоб перевірити ефективність радника, раджу протестувати його на демо-рахунку. Сподіваюся, ця стаття допоможе вам навчитися грамотно використовувати радник Форекс Нострадамус.