Радник invest system - один з найпростіших торгових роботів

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

invest-system

Радник Invest System являє собою продукцію спеціалізованої компанії, яка професійно займається створенням унікальних торгових алгоритмів. Цей робот користується величезною популярністю серед досвідчених трейдерів, що вважають за краще автоматичну торгівлю, так як він відрізняється простотою застосування і високим рівнем прибутковості.

Invest System. Робочий алгоритм

Спочатку радник Invest System був створений з метою отримання прибутку, але поширювався він не за грошові кошти, а надавався трейдерам безкоштовно за умови, що вони створять реальний рахунок у конкретній компанії-брокера.

На жаль, докладної інформації про робочому алгоритмі радника Invest System немає, так як його творці тримають його в найсуворішій таємниці.

Досвідчені трейдери, яким вдалося ознайомитися з вихідним кодом радника Invest System, стверджують, що цей торговий робот в процесі ведення торгів використовує досить простий метод створення угод.

Радник Invest System спеціально розроблений для ведення торгів на валютній парі євро / долар. Безпосередньо після активації торговий робот здійснює аналіз чотиригодинного тайм-фрейму. Особливу увагу він приділяє ціною відкриття і закриття бару.

У ситуаціях, коли ціновий рівень закриття бару більше цінового рівня його відкриття, робот Invest System створює ордер на придбання валюти. А у випадках, коли ціновий рівень закриття менше цінового рівня відкриття бару, торговий робот створює позицію на реалізацію валюти.Такім чином, можна зробити висновок, що радник Invest System створює угоду в бік напрямку закритою свічки. Якщо закрилася свічка була бичачої, то відкривається ордер на продаж, а якщо ведмежою, то ордер на покупку. Кожна угода забезпечується власними рівнями Take-Profit і Stop-Loss, які при необхідності можна змінити у вікні налаштувань робота.

Незважаючи на те, що радник Invest System не використовує будь-яку стратегію ведення торгів, в процесі створення угод він орієнтується на закономірність валютного ринку. Завдяки цій особливості торговий робот дозволяє отримувати непоганий прибуток при помірних ризиках.

Важливою перевагою даного торгового робота є те, що в його основі лежать прості, але при цьому надійні алгоритми, які при необхідності можна оптимізувати відповідно до змін на валютному ринку за умови, що ви володієте необхідним досвідом.

Завдяки тому, що радник Invest System проводить розрахунок лише дистанції Take-Profit і Stop-Loss, які вказуються в піпсах, даний торговий робот можна використовувати на практично будь-якому тайм-фреймі.

При необхідності ви можете Invest System завантажити абсолютно безкоштовно, просто скориставшись розташованої нижче ссилкой.Установка даного радника нічим не відрізняється від установки будь-якого іншого робота. Скачані архіви збережіть в каталог даних вашої торгової платформи, перезапустіть її і радник готовий до використання.

sovetnik-invest-system

особливості функціонування

Радник Invest System призначається для ведення торгів лише на валютній парі євро / долар, попередження про це ви отримаєте при запуску робота. Якщо встановити цей радник на іншу валютну пару, то він буде функціонувати, але точки входу шукати по валютній парі євро / долар і на тайм-фреймі H4, так що вся його ефективність помножити на нуль.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Для того щоб застосовувати Invest System для ведення торгів на інший валютній парі, необхідно внести зміни в його початковий код.

Що стосується тайм-фрейму, то він теж не має ніякого значення, так як точки для входу в ринок радник все одно буде шукати на чотиригодинному часовому інтервалі. Щоб змінити цю характеристику, також буде потрібно вносити поправки в початковий код робота.

Для отримання прибутку за допомогою радника Invest System рекомендується мати початковим депозитом в розмірі 1 тисяча доларів, а в разі його використання на центової рахунку буде потрібно мінімум 10 доларів. Рекомендоване кредитне плече складає 1: 500. Для того щоб робот стабільно приносив прибуток, його необхідно використовувати цілодобово. А для того щоб уникнути можливих перебоїв через електрику і низької якості інтернет з`єднання, рекомендую використовувати VPS-сервер.

Налаштування радника Invest System

Після перенесення радника на графік перед вами з`явиться таке ж вікно, як на картинці, розміщеної нижче.

invest-system-skachat

У вкладці «Вхідні параметри» ви зможете побачити стандартні настройки радника, які означають наступне:

  • Stop Loss. У цьому рядку в піпсах вказується величина стоп-лосс.
  • Take Profit. Тут в піпсах вказується величина тейк-профіту.

У разі якщо ви не володієте достатнім досвідом ведення торгів на ринку Форекс, вносити зміни в стандартні настройки радника не бажано.

Тільки пам`ятайте, що дані характеристики підходять для чотиризначною компанії-брокера. Для того щоб використовувати його з котируваннями, в яких п`ять знаків після коми, необхідно кожну настройку помножити на 10. Крім цього, в коді робота ви зможете побачити такі рядки:

  1. Lots1 0.1;
  2. Lots2 0.2;
  3. 7;
  4. Lots4 1.4.

Ці рядки відображають параметри застосовуваних лотів. Вносити зміни в ці настройки також не бажано, але за бажанням, ви можете змінити їх.

Після внесення всіх змін в стандартні настройки радника натискаєте на кнопку ОК, після чого в правому верхньому куті з`являється усміхнений смайлик, який свідчить про те, що робот успішно запущений і функціонує.

invest-system

тестування радника

В результаті тестування Invest System на тайм-фреймі D1 я прийшла до висновку, що він є досить ефективним. Але я також зауважила, що під час його використання виникають суттєві просідання, тому будьте гранично уважні при його застосуванні.

Отже, радник Invest System це досить ефективний робот, який в умілих руках може принести непоганий прибуток. Що стосується новачків на ринку Форекс, то їм би я порадила залишити цей інструмент на потім, так як він вимагає до себе вмілого звернення.