Переваги торгівлі бінарними опціонами

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Торгівля - складний процес, до якого слід підходити з усією відповідальністю. Трейдер повинен чітко знати основи біржової торгівлі, щоб розуміти ринок і вміти його прогнозувати. Тільки після цього починається торгівлі на курсовій різниці валют. При цьому в бінарних опціонах незалежно від типу контракту, кінчена прибуток буде залежати від різниці між поточною ціною і ціною закриття угоди. І тут виявляється головна перевага бінарних опціонів - для отримання прибутку не потрібно шукати сильні рухи, а досить просто спіймати мінімальну хвилю. Навіть рух в 1 піпса в сторону торгівлі принесе 70% прибутку і вище (тут вже все залежить від умов брокера).

Переваги бінарних опціонів і їх класифікація

Бінарні опціони вже давно торгуються на ринку, але як в момент появи цих контрактів на ринку, так і в даний час ці угоди оточує низка міфів. Люди вигадують неіснуючі проблеми в торгівлі, забуваючи про те, що опціони - звичайний тип контракту, який має явні достоїнствами. Якщо їх знати, розуміти і вміти використовувати - можна отримувати прибуток.

Основні переваги торгівлі бінарними опціонами зводяться до наступного:

  1. Обмеження ризику втрат.
  2. Фіксована прибуток.
  3. Прибуток формується не від кількості пунктів, а від напрямку руху.
  4. Простота роботи.

Принцип "Все або нічого"

Для того, щоб простіше зрозуміти особливість бінарних опціонів можна використовувати фразу "Все або нічого". Дійсно, якщо ви здійснюєте операцію, то в момент покупки ви вже чітко знаєте, що можете заробити X доларів або втратити суму інвестиції. Ось, наприклад, як виглядає процес покупки у компанії Finmax (наведено цей приклад, оскільки він класичний, і портал Id-Forex перевірив надійність брокера).

Спочатку я знаю, що прибутковість угоди 80%. Якщо я інвестую 100 доларів, то для мене можливо тільки 2 варіанти розвитку подій: 1 - я втрачу 100 доларів (якщо прогноз не виправдався), 2 - я отримаю прибуток в 80 доларів (якщо прогноз виправдався). У деяких випадках можливе повернення ставки (Якщо ціна відкриття і закриття збіглися), але це вже нюанси.

Завдяки чіткому визначенню прибутку і збитку можна правильно організувати роботу, щоб витягти максимальний результат від торгового процесу.

Види контрактів, як додаткова можливість

На ринку форекс трейдер може заробити тільки на різниці курсу (Чим більше різниця, тим більше прибуток). По суті це один тип роботи. У бінарних опціонах більш широкий фронт, оскільки більшість брокерів пропонують кілька типів опціонів: класичні, швидкі, діапазон, дотик, сходи, довгострокові і так далі. Ось наприклад, як виглядає платформа брокера.

Тому торгівлю можна поєднати практично з будь-якої стратегії, підібравши такий варіант роботи, який зможе дати максимальний показник ефективності. Тому і говорять, що переваги у бінарних опціонів незаперечні - вони більш варіативні.