Про те, як я торгував і торгую з Олексієм Марковим

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Привіт, є початківцям трейдером, початківцям бо торгую зовсім недавно. Історія мого приходу в терйдінг мало чим відрізняється від більшості зацікавилися біржею в нашій країні. Все почалося ще в 2012 році з оголошення про курсах торгівлі на ринку форекс, де обіцяли навчити заробляти на різниці валютних курсів протягом двох місяців. Після того як в онлайн торгівлі був втрачений невеликий рахунок і витрачено близько півроку часу я вирішив залишити щоденні спроби витягнути з ринку гроші і жити звичним для себе життям, повертаючись до трейдингу тільки як до цікавого заняття, іноді відкриваючи угоди на демосчете.

Поступово прийшло усвідомлення того що, в моєму випадку, на ринку форекс заробити було практично неможливо. Такий висновок був зроблений через те що я в інтернеті знайшов безкоштовно то що нам давали на курсах за гроші, хоч і не великі, але гроші. Ця інформація була, м'яко кажучи, посередньої, застосовуючи стохастік і перетин ковзних середніх з лініями Фібоначі, як виявилося, в онлайн торгівлі робити нічого. Другим фактором прирікає мене на провал був дилінгового цент через який я торгував, називати їх я не буду з особистих причин. З'ясувалося, що мої торгові ордера нікуди не виводяться і мої невдачі це успіх тих у кого я торгую.

Саме з цих причин я почав шукати людей які торгують і заробляють на ринку. На той момент мене не сильно цікавило ринок, на якому можна заробляти, мене цікавила сама можливість заробітку. На одному з торговельних форумів я дізнався про існування американського фондового ринку і про те, що на ньому заробити в рази легше ніж на форексі. Тому в кінці 2013 року було вирішено взяти у ринку реванш. Я переглянув не один десяток годин торгівлі успішних трейдерів, перечитав гори літератури і після серйозної теоретичної підготовки та невеликої практики на демосчете зважився на відкриття рахунку.

Поторгуватися трохи більше 4 місяців, я втратив близько третини від свого депозиту. Торговий рахунок поступово зменшувався, з кожним тижнем грошей на ньому ставало все менше. Були плюсові сесії, були хороші трейди і непогані профіти, але перша серія невдач або день, закритий за денним стопу зводили нанівець всі зусилля і успіхи. Мені явно чогось не вистачало. Я потребував "наставника", який зможе показати мені, що я роблю не так як треба. Доходи від основного виду діяльності у мене невеликі і витратити зарплату на оплату навчання я не міг, за умови того що відносно недавно я зібрав на депозит і від нього вже залишилося 2/3.

В одному з чатів мені нарадили трансляції Олексія Маркова і розповіли про його торгових сигналах, якщо серйозно, то найперше, я поставився до них скептично, але за 3000 в місяць (на той момент вони коштували саме стільки) можна було спробувати, так як коментарі з приводу його торгівлі були тільки позитивними. Найважливішим фактором було те що ця людина викладає в UT, а це щось говорить про його професіоналізм.

Після того як я почав відвідувати трансляції перший тиждень моєї була закрита в нуль це не було моєю заслугою просто підібрав пару торгових сигналів і зміг перекрити збитки за своїми тупо-Трейд. Наступні три тижні трансляції дозволили вивести місяць в непоганий плюс. У підсумку я відбив оплату платформи і зміг компенсувати половину втрат за попередні 4 місяці "ходіння по муках". На даний момент я вже вивів депозит в хороший плюс, думаю, що через пару тижнів я зможу сказати, що мені вдалося його подвоїти, а це + 100%. Але це не найголовніше.

Краще що я зміг отримати на трансляціях Маркова це розуміння ринку і процесів, що відбуваються в акціях. Якщо раніше все зводилося до пошуку точки входу і співвідношенню прибутку до втрат, то зараз головною в акції є ідея. За торгівлю в акціях без нормальної торгової ідеї Олексій на розборах трейдів точно не похвалить, тому зараз намагаюся знайти хороші акції щоб потім було не соромно дати скріни на "розбір польотів", який проходить регулярно і дуже добре допомагає розібратися в своїй торгівлі.

Хотілося б щоб проект під назвою Trading Floor продовжував працювати, не знаю як іншим а мені він дуже сильно допоміг. Я більш ніж упевнений, що без нього моя друга спроба входу в ринок зазнала б невдачі.