Проста стратегія для бінарних опціонів «гуппі»

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

простые стратегии для бинарных опционов

Відомий трейдер Деріл Гуппі винайшов систему множинних ковзають середніх. Ця система допомагає досить наочно характеризувати настрою ринку. Стратегія була названа в честь його імені, хоча більшість трейдерів думає, що названа вона на честь акваріумних рибок гуппі, які славляться своєю яскравим забарвленням і невибагливістю.

Система Гуппі - це довгострокова проста стратегія для бінарних опціонів, яка допоможе правильно робити ставки у напрямку ринкового тренда і дасть відмінну індикацію його зміни. В принципі, ця нескладна бінарна стратегія добре підійде для всіх таймфреймів, але я використовую її на таймфрейме в п`ять хвилин (з розрахунком зробити ставку на 30-60 хвилин вперед).

Як виглядає настройка простої стратегії бінарних опціонів «Гуппі»?

Відразу хочу попередити, налаштовувати цю прекрасну стратегію для технічного аналізу дійсно трохи моторошно: вам знадобиться накласти на графік аж 13 ковзають середніх (МА) з різними періодами і квітами, але ефективність роботи цієї системи перевірена особисто мною на практиці. До речі, тепер ви можете скористатися живим графіком прямо в моєму блозі.

Змінна середня - найпотужніший бінарний індикатор на біржовому ринку. Всі рішення про покупках або продажах приймаються виходячи з середньої ціни. Важливо тільки навчитися правильно з нею працювати. Я вже докладно описував принципи торгівлі на МА в своїй статті «Мистецтво фігурного катання: Машка (Moving Average) - торгівля по ковзним середнім».

У роботі з найпростішої стратегією Гуппі (strategy Guppy) я застосовую дві групи змінних середніх (MA):

  • Перша група швидка - зелені ковзаючі середні. У неї входять МА з періодом 3, 5, 8, 10, 12, 15, при накладенні яких я використовую зелений колір. Ця група показує поведінку короткострокових трейдерів;
  • Друга група повільна - червоні ковзаючі середні. У неї входять МА з періодом 30, 35, 40, 45, 50, 55, при накладенні яких я використовую червоний колір. Ця група показує поведінку довгострокових трейдерів.

Остання змінна середня, яку необхідно виставити, має період 200 і коричневий колір. Вона покаже нам глобальний тренд - МА з періодом 200 дуже важлива, пізніше я поясню чому.

Для накладення ковзної середньої на графік потрібно відкрити вкладку indicators і вибрати під сплив вікні moving average

простая стратегия торговли бинарными опционами

Щоб змінити цю установку, потрібно натиснути на значок шестерінки праворуч від назви бінарного індикатора і ввести період дослідження в рядок length.

простая и прибыльная стратегия для бинарных опционов

Отже, ми поступово додаємо на графік 13 ковзають середніх (МА) різних кольорів, після чого для наочності я раджу віддалити графік. Вийде така ось красива картинка:

самая простая стратегия для бинарных опционов

Користуватися популярної торгової стратегією Гуппі вкрай просто - розбереться будь-який початківець трейдер. При зміні тренда перша група ковзають середніх (зелена) буде швидко реагувати і перетинати 2 групу (червону) від низу до верху або зверху вниз. Якщо тренд зміниться, то група червоних середніх теж почне розгортатися за зеленою і це буде відмінний момент для того, щоб зробити ставку.

Як сигнал для бінарних опціонів на call буде ситуація, в якій всі зелені лінії будуть знаходитися над червоними, червоні почнуть розворот вгору, а коричнева лінія залишиться знизу.

Сигналом до покупки put-опціону є ситуація, коли всі зелені лінії знаходяться під червоними, червоні почнуть розворот вниз, а коричнева лінія залишиться зверху.

самые простые и прибыльные стратегии бинарных опционов

Правила роботи з простою прибутковою стратегією бінарних опціонів «Гуппі»

  1. Уникати торгівлі проти напрямку МА з періодом 200;
  2. Найкращі сигнали для входу утворюються тоді, коли обидві групи змінних середніх шикуються в одну сторону;
  3. Чим різкіше перетин червоних ліній зеленими ми бачимо, тим сильніше сигнал для бінарних опціонів можна очікувати.
  4. Розширення відстані між легкими середніми свідчить про силу тренда, звуження же - про його загасання.

З плюсів цієї простої стратегії для бінарних опціонів можна відзначити:

  • Практично ідеальне згладжування тимчасових коливань ринку;
  • Наочність і простота при визначенні сили тренда.

З мінусів. Ця найсильніша трендова бінарна стратегія не найкращий варіант для короткострокової торгівлі, саме тому я використовую таймфрейм в 5 хвилин для прийняття рішень про доцільність ставок на 30 і 60 хвилин.

Крім того, що Гуппі - відмінна самостійна проста стратегія для бінарних опціонів, її також можна доповнити осцилляторами, наприклад, Awesome Oscillator, Accelerator Oscillator, індикатором Чайкіна, Trend direction, Aroon.

Прочитати про інші бінарні стратегії ви можете в однойменному розділі мого блогу. До речі, я написав огляд кращих брокерів бінарних опціонів, якщо цікаво, можете ознайомитися.